امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ [2022/01/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 53145 تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

انتخاب دکتر قلی‌پور، مشاور مدیرعامل بیمه «ما» به عنوان دانشمند برتر جامعه و صنعت

خبرایران : دکتر آرین قلی پور مشاور مدیرعامل بیمه «ما» و استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به‌عنوان دانشمند برتر «همکاری جامعه و صنعت» در بیست و یکمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور انتخاب شد.
انتخاب دکتر قلی‌پور، مشاور مدیرعامل بیمه «ما» به عنوان دانشمند برتر جامعه و صنعت

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بیمه "ما" به نقل از خبرگزاری فارس،  به مناسبت هفته پژوهش و در راستای تشویق و حمایت از فعالیت اثربخش اعضای هیأت علمی، 15 دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، دکتر آرین قلی پور  مشاور مدیرعامل بیمه "ما" به دلیل مشارکت گسترده در طراحی ساختارهای سازمانی برای ادارات و صنایع کشور و ارائه طرح های مختلف در حوزه مدیریت منابع انسانی حائز این مقام شد.
این گزارش افزود: شرکت سهامی بیمه "ما" به منظور پیشبرد اهداف توسعه و تعالی و خیزش برای چشم اندازهای آتی در حوزه سرمایه انسانی، تحت نظارت دکتر قلی پور استاندارد مدل 34000 را پیاده سازی کرد که بر اساس آن ، بطور یکپارچه و منسجم همه فرایندهای منابع انسانی را آسیب شناسی و اثر بخشی آنها را ارزیابی و سازمان‌ را در جهت ایجاد و ارتقاء آنها یاری می کند.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب