امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 49254 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

به همت انجمن سینمای جوان و خیر گنابادی صورت گرفت؛

احداث مجموعه چند منظوره فرهنگی و هنری و اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی آغاز شد

خبرایران : دفتر گناباد انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری سیدمحمد ذبیحی شهری، اقدام به احداث مجموعه چند منظوره فرهنگی و هنری و اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی کرد.
احداث مجموعه چند منظوره فرهنگی و هنری و اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی آغاز شد

 به‌گزارش خبرایران از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر انجمن در گناباد با همکاری سیدمحمد ذبیحی شهری، خَیر استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد، اقدام به احداث یک مجموعه چندمنظوره فرهنگی و هنری کرده است.
این مجموعه با زیربنای 320 متر، مجهز به سالن سینمای 150 نفری، سالن بلک‌باکس 110 نفری برای اجرای نمایش، موزه سینما و گالری عکس است. همچنین قرار است اولین موزه سینما در سطح استان خراسان رضوی نیز در آن دائر شود.
سیدمحمد ذبیحی شهری از خیرین مدرسه‌ساز استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد است که سال‌ها در زمینه احداث مدرسه، مسجد و اماکن فرهنگی و آموزشی فعالیت خیرخواهانه داشته و احداث این مجموعه چندمنظوره نیز که با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران صورت می‌گیرد، در ارتقاء کیفیت فعالیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان گناباد مؤثر خواهد بود.
این مجموعه فرهنگی که درخیابان جانبازان، جنب بوستان جانباز و دفتر سینمای جوان گناباد قرار دارد، از ابتدای سال 1397 در حال احداث است و بر اساس توافق سیدمحمد ذبیحی شهری و مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان، تا پایان سال 1401 قابل بهره‌برداری خواهد بود؛انجمن سینمای جوانان این مجموعه را برای بهره‌برداری مجهز خواهد کرد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب