امروز: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ [2024/03/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 48613 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بررسی عملکرد شرکت تابعه صندوق بازنشستگی نشان داد؛

جهش تولید،فروش و سود صنایع شیر ایران در ۳ ماهه ۹۹

خبرایران : بررسی عملکرد۳ ماهه هلدینگ صنایع شیر ایران ( از شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری ) نشان از رشد دسته جمعی شاخصه‌ها دارد.
جهش تولید،فروش و سود صنایع شیر ایران در ۳ ماهه ۹۹

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، بررسی عملکرد ۳ماهه فعالیت شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران در نشست مدیران ارشد این شرکت نشان داد سال ۹۹ با رویکرد تازه صندوق بازنشستگی تفاوتی معنادار با گذشته پیدا کرده است.

عبدالله قدوسی مدیر عامل صنایع شیر ایران با بیان تمایزهای اخیر توضیح داد: عملکرد سه ماهه اول سال ۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در حوزه های دریافت روزانه شیر خام رشد ۲۴درصدی و در بخش فروش مقداری ۱۱ درصد بهبود داشته است.

وی در خصوص دیگر شاخص‌ها هم گفت: روند صادراتی شرکت با وجود شرایط خاص اپیدمی کرونا و تحریم‌ های ظالمانه نیز صعودی بود و صادرات مقداری در این دوره ۳۵ درصد و سود تجمیعی نیز ۱۰۷ درصد رشد داشته است .

مدیر عامل صنایع شیر ایران افزود: در مجموع، روند صعودی شاخصه ها در چهارماهه اول سال جاری در حوزه های دریافت شیر خام ۲۴ درصد، فروش مقداری ۱۱ درصد، صادرات مقداری ۴۳ درصد و سود تجمیعی ۱۱۹ درصد رشد داشته است.

قدوسی به برنامه‌ریزی صورت گرفته و کار گروهی اشاره و تاکید داشت: یکسان سازی فرمول محصولات در حوزه فروش داخل و صادرات در کنار توسعه فروش برنامه هایی است که با تولید محصولات جدید بر اساس نیاز بازار و کاهش قیمت شده در دستور کار شرکت‌ های گروه قرار دارد.

مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران ، با اشاره به ضرورت تمرکز بر اجرای منشورهای دهگانه ابلاغی تصریح کرد: این اهداف حاصل تجربیات خبرگان صنایع شیر ایران در حوزه های مختلف است که اکنون به عنوان نقشه راه پیش روی ماست که با در نظر گرفتن سلیقه های متفاوت تلاش دارد تا بهره گیری از ظرفیتهای منابع انسانی را اولویت صنایع شیر ایران در حوزه منابع انسانی بداند.

گفتنی است در این نشست بر اساس ارزیابی شاخص‌ها در گروه شرکت‌های تولیدی، شرکت‌های پگاه اصفهان، لرستان، گلپایگان، زنجان و گلستان و در حوزه توزیع بازار گستر پگاه مناطق چهار، پنج و یک و در گروه شرکت‌های کشت و صنعت و دامپروی شرکت‌های همدان، فارس، سلماس حائز رتبه شدند.

شایان ذکر است که نشست فصلی شرکتهای پگاه با حضور مدیران ارشد صنایع شیر ایران و مدیران عامل شرکت‌ های تابعه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب