امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 48077 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آغاز ثبت‌نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله‌های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات

خبرایران : مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران، دومین رویداد جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات را برگزار می‌کند.
آغاز ثبت‌نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله‌های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات

به گزارش خبرایران از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با سی و یکمین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران رویداد «دومین جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات» را برگزار می کند.
 
هدف این رویداد شناسایی و تقدیر از رساله های دکتری برتر در حوزه مهندسی برق با تاکید بر فناوری ارتباطات و گسترش تعامل دو سویه با دانش آموختگان برتر این حوزه عنوان شده که پس از داوری، رساله سال حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات کشور انتخاب خواهد شد.
 
دانش آموختگان دکتری رشته های مرتبط با حوزه مهندسی برق  که در سال های 1399 تا 1402 از رساله خود دفاع کرده اند، می توانند تا 10 اردیبهشت ماه 1402 در این رویداد شرکت کرده و اطلاعات لازم را تکمیل کنند.
 
جوایزی که برای این رویداد در نظر گرفته شده به ترتیب نفر اول 20 میلیون تومان، نفر دوم 15 میلیون تومان و نفر سوم 10 میلیون تومان است.


 لازم به ذکر است علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی  https://iceeconf.ir/2023/Home/Form?id=6 مراجعه کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب