امروز: یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ [2021/11/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 48026 تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

افتتاح دویست و شانزدهمین پایگاه اورژانس تهران در نمایشگاه شهرآفتاب

خبرایران: دویست و شانزدهمین پایگاه اورژانس تهران در نمایشگاه شهر آفتاب با حضور سیدرضا معتمدی معاون فنی و عملیات اورژانس تهران، محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب و سایر مسئولان مرکز اورژانس تهران افتتاح شد.
افتتاح دویست و شانزدهمین پایگاه اورژانس تهران در نمایشگاه شهرآفتاب
به گزارش خبرایران از  روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهرآفتاب، دویست و شانزدهمین پایگاه اورژانس تهران در نمایشگاه شهر آفتاب با حضور سیدرضا معتمدی معاون فنی و عملیات اورژانس تهران، محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب و سایر مسئولان مرکز اورژانس تهران افتتاح شد.
 
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب با قدردانی از زحمات اورزانس تهران گفت: بزودی پد بالگرد استادارد جهت استفاده در حوادث احتمالی در اختیار اورژانس قرار خواهد گرفت. و همچنین در ایام برگزاری نمایشگاه ها نیز ارائه خدمات پزشکی با سرعت و کیفیت بهتری نسبت به گذشته صورت می پذیرد.
 
معاون فنی و عملیات اورژانس تهران نیز در این مراسم گفت: با افتتاح پایگاه ۳۲۶ در نمایشگاه شهرآفتاب زمان رسیدن همکاران ما در حوادث رانندگی اتوبان تهران-قم کاهش خواهد یافت.
 
وی افزود: در حال حاضر پایگاه ۳۲۶ در هر شیفت با یک دستگاه آمبولانس و ۲ تکنسین به شهروندان تهرانی خدمت رسانی می‌کند.
 
لازم به ذکر است که ایستگاه آتش نشانی اختصاصی نیز در نمایشگاه شهرآفتاب از سالهای قبل فعال بوده است و با ایجاد پایگاه دائمی اورژانس، ارائه خدمات در زمان برگزاری نمایشگاه ها به شکل مطلوب تر از گذشته انجام می پذیرد.
بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب