امروز: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ [2024/03/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 45771 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۵:۴۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با صدور مجوز از سوی بانک مرکزی؛

فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات بانک شهر آغاز خواهد شد

خبرایران : صندوق سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات بانک شهر با صدور مجوز از سوی بانک مرکزی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات بانک شهر آغاز خواهد شد

 به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی بانک شهر، باتوجه به صدور مجوز از بانک مرکزی فعالیت صندوق املاک و مستغلات بانک شهر طی روزهای آینده به صورت رسمی آغاز خواهد شد.
صندوق‌ املاک و مستغلات بانک شهر به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا بتوانند واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق را خریداری کرده و به جای خرید یک ملک به صورت مستقل، به‌صورت مشارکتی در بخش املاک فعالیت و سود دریافت کنند.
سرمایه‌گذاری در صندوق‌های‌ املاک و مستغلات بانک شهر علاوه بر بازدهی مناسب ریسک کمتری را متوجه دارندگان واحدهای سرمایه‌گذار می‌کند.
واگذاری املاک مازاد بانک شهر یکی از مهم‌ترین دستاوردهای راه‌اندازی این صندوق برای بانک است. استفاده از ظرفیت نهادها و ابزارهای بازار سرمایه جهت واگذاری بهینه املاک بانک، ایجاد ارزش افزوده اقتصادی و تحقق سود مناسب نیز از مزایای تأسیس صندوق املاک و مستغلات بانک شهر است.
تحقق آثار مالی این موضوع برای بانک شهر منوط به تأسیس و فعالیت صندوق مذکور می‌باشد که مراحل متعاقب آن در حال بررسی و پیگیری می‌باشد که به محض تحقق به استحضار سهام‌داران محترم خواهد رسید.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب