امروز: پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ [2021/10/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 45417 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۴:۱۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مهندس ناصر تقی زاده مطرح کرد؛

ایساتیس علاوه بر تامین نیاز داخلی بازارهای خاور میانه را نیز تسخیر خواهد کرد

خبرایران : مدیر عامل بزرگترین واحد معدنی و فولادی کشور که پیشرو در تکمیل زنجیره تولید است، گفت : بزودی ایساتیس به پشتوانه توان و تجربه مدیران جدید خود به یکی از توانمندترین شرکتهای تولیدی تبدیل خواهد شد که قادر است علاوه بر تامین نیاز داخلی بازارهای خاور میانه را نیز تسخیر کند.
ایساتیس علاوه بر تامین نیاز داخلی بازارهای خاور میانه را نیز تسخیر خواهد کرد

 گروه صنعتی ایساتیس پس از رهایی از دوران رکود و ورشکستگی توسط ۳ شرکت توانمند چادرملو، آسفالت طوس و شهداب یزد فعالیت مجدد خود را برای تولید لوازم گرمایشی و سرمایشی از جمله پکیج های شوفاژ دیواری، رادیاتورهای پانلی و حوله ای و کولرهای گازی اسپلیت آغاز کرد و  اکنون به پشتوانه سهامداران جدید و توانمند در عرصه تولید و صنعت در نظر دارد علاوه بر تداوم تولیدات پیشین، محصولات جدید دیگری  وارد بازار لوازم خانگی و صنعتی کند.

به گفته مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل بزرگترین واحد معدنی و فولادی کشور که پیشرو در تکمیل زنجیره تولید است، بزودی ایساتیس به پشتوانه توان و تجربه مدیران جدید خود به یکی از توانمندترین شرکتهای تولیدی تبدیل خواهد شد که قادر است علاوه بر تامین نیاز داخلی بازارهای خاور میانه را نیز تسخیر کند. 

یاد آوری می شود گروه صنعتی ایساتیس  از حدود 2 سال پیش قادر به ادامه فعالیت نشد و در نتیجه با توقف تولید عملاً این واحد نوپا و مدرن صنعتی در یزد که از تکنولوژی روز دنیا نیز برخوردار است به مرز ورشکستگی و تعطیلی کامل کشیده شود. در پی این رکود دراز مدت، چندی پیش به درخواست مسئولان استان و توافق مالک آن  با مشارکت و سرمایه گذاری  چادرملو، شرکت آسفالت طوس و شرکت شهداب یزد این مجموعه صنعتی از خطر تعطیلی دائمی و بیکاری حدود 450 نیروی کار رها شد .

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب