امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ [2022/12/04]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44441 تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بانک تجارت در آسان خرید ضمانت خوبی به فروشنده می دهد

خبرایران : هیبت‌الله سمیع معاون مدیر عامل بانک تجارت گفت: در سال جدید همکاری تنگاتنگی میان ایران کیش و بانک تجارت ایجاد و بسیاری از دغدغه‌ها حل و فصل شده، ضمن آن که زیرساخت‌های لازم برای آینده فراهم است.
بانک تجارت در آسان خرید ضمانت خوبی به فروشنده می دهد

به گزارش خبرایران، بنابراعلام ایران کیش، معاون مدیرعامل بانک تجارت بیان کرد: ایران کیش در این مدت رشد خوبی داشته است، برنامه های شرکت تحت بررسی است و در مقاطع تامین بودجه در بحث هدفگذاری به آن توجه می شود.

معاون امور سازمان و سرمایه‌گذاری‌های بانک تجارت گفت: مهمترین مبحثی که در این میان مطرح است بحث مدل کسب و کار ایران کیش است که باید مطالعه عمیقی در این حوزه شکل بگیرد و استراتژی بلندمدتی برای شرکت تدوین شود تا بر اساس آن بتوانیم هم برنامه بلندمدت داشته باشیم و هم در مقاطع سالانه روند طی آن برنامه‌ها را رصد کنیم.

سمیع اظهارکرد: انتظار داریم که در حوزه‌های جدید رشد خوبی داشته باشیم. درمواردی چون درگاه‌های اینترنتی و با توجه به تغییر نوع کسب و کارها نیاز به رشد و توجه بیشتری وجود دارد.

وی درباره این که روی کدام محصولات ایران کیش باید تمرکز بیشتری وجود داشته باشد؟  اظهار کرد: بایداز نگاه سخت افزاری  به سمت نرم افزار حرکت کنیم، در این حوزه میبایست تا جایی که می توانیم تلاش کنیم. اساسا بانکداری به سمت موبایل حرکت کرده است.

سمیع درباره اپلیکیشن پات اظهار کرد: پات از لحاظ فنی و تنوع مزایایی که در خود دارد موفق بوده است اما باید به فکر رشد در بازار باشد.

معاون بانک تجارت درباره محصولات مشترک بانک تجارت و ایران کیش می گوید: قطعا در بحث محصولات مشترک این انتظار از ایران کیش وجود ندارد تا تمامی امور را برعهده بگیرد. هم در بحث آسان خرید و هم در بحث حوزه پوز و .... تمامی شبکه شعب بانک تجارت این آمادگی را برای گسترش فعالیت ها دارند و به نظر می آید باید تعامل بیشتری دراین حوزه داشته باشند تا بتوان هم افزایی لازم را شکل داد.

وی درباره پروژه آسان خرید گفت: آسان خرید ظرفیت بسیار بالایی دارد. فروش‌های اقساطی در حال راه‌اندازی است بانک در آسان خرید می‌تواند ضمانت خوبی به فروشنده بدهد. مخاطبین خاص آسان خرید را باید شناسایی کرد.

سمیع اظهارکرد: در مقاطعی که فروش‌های نسیه بلند مدت زیاد می‌شود موقعیت خوبی است که روی آسان خرید متمرکز شویم.

وی افزود: در حال حاضر بازار به این سمت حرکت کرده است، هر زمان که نقدینگی بازار کم و یا رکودی در بازار ایجاد می‌شود فروشندگان به سمت فروش اقساطی بلند مدت می‌روند ودرآن زمان محصول آسان خرید می تواند بسیار مفید باشد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب