امروز: دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ [2023/03/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 416 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آخوندی خبرداد؛

بزرگراه تهران‌ کرج 2 طبقه می شود

خبرایران : وزیر راه و شهرسازی یکی از برنامه‌های این نهاد را اجرایی شدن طرح دو طبقه کردن بزرگراه تهران - کرج اعلام کرد و گفت: طرح اتصال بزرگراه شهید همت به کرج به علت وجود برخی از معارضات به تعویق افتاده است.
بزرگراه تهران‌  کرج 2 طبقه  می شود

به گزارش خبرایران، عباس آخوندی ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه بزرگراه شهید همت و اتصال آن به کرج اظهار داشت: اجرای این پروژه گامی مهم در جهت توسعه خدمات‌رسانی به مردم و کاهش بار ترافیکی در این مسیر است.

وی ادامه داد: کامل شدن هرچه سریع‌تر این طرح یکی از مهمترین اقدامات و برنامه‌های اولویت‌دار دولت است که با همکاری و تعامل مسئولان در این استان تاکنون پیشرفت خوبی داشته است.

این مسئول در ادامه سخنان خود به برخی از موانع موجود بر سر راه پیشرفت و توسعه این طرح اشاره کرد و افزود: برای رفع این معارضات مسئولان باید با هم تعامل و همکاری داشته باشند و در اجرای این پروژه تلاش خود را دو چندان کنند.

آخوندی با اشاره به اینکه طرح اتصال بزرگراه شهید همت به کرج از دو سال پیش به اجرا در آمده است، افزود: این طرح به علت وجود برخی از معارضات به تعویق افتاده است که امیدواریم با رفع این معارضات هرچه سریع‌تر این طرح به مرحله بهره‌برداری برسد.

آخوندی یکی از برنامه‌های این نهاد را اجرایی شدن طرح دو طبقه کردن بزرگراه تهران - کرج اعلام کرد و گفت: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که به سمت کاهش بار ترافیکی گام برداریم.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب