امروز: شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ [2023/06/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 41108 تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

انتشار ماهنامه جدید سوره سینما/ سازمان سینمایی حوزه هنری و کشف استعداد و جوانگرایی

خبرایران: شماره 28 و 29 ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه خرداد و تیرماه 98 به صورت الکترونیکی منتشر شد.
انتشار ماهنامه جدید سوره سینما/ سازمان سینمایی حوزه هنری و  کشف استعداد و جوانگرایی

به گزارش خبرایران از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ نسخه الکترونیکی دو شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد با موضوع پرونده معرفی و کارنامه «باشگاه فیلم سوره» منتشر شد.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی و واحدهای تصویری استان‌های حوزه هنری در خرداد و تیرماه 98، به موضوعاتی چون: یادداشت یک با موضوع ورود سرمایه‌های مشکوک به سینما، گزارشی از مراسم ضیافت افطار حوزه هنری با حضور گسترده سینماگران، نقدی بر برنامه «نقد سینما»، گفتگو با چند سینمادار پیرامون حق انتخاب فیلم برای نمایش در سالن‌ها، گزارشی از دیدار شاعران و اهل ادب با رهبری، گزارش نشست تحلیلی «بررسی زبان فارسی در تولیدات سینما و تلویزیون» گفت و گو با تهیه کننده و سردبیر «نقد سینما»، انتشار چندین دیدگاه پیرامون بازسازی سینماها توسط حوزه هنری، پرونده فعالیت‌های باشگاه فیلم سوره و ... پرداخته شده است.

مجری طرح این ماهنامه آرش رمضانیان است. فاطمه پزشکی، مریم اکبرلو، مرضیه فرزعلیان، امید عشریه، غفور پورغفور، الناز نعمتی، حامد نیکومرام، محمدرسول ظهیری، محمدعلی حیدری و نرگس ساجد در بخش تحریریه و بهادر زارع و سحر قریب به عنوان عکاس در این ماهنامه همکاری داشتند.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب