امروز: یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ [2021/11/28]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38699 تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آسفالت خیابان و احداث لاین ویژه دوچرخه سواری در رینگ آزادی

خبرایران : خیابان های اطراف مجموعه ورزشی ورزشگاه آزادی آسفالت و لاین ویژه‌ای برای دوچرخه سواران احداث می شود.
آسفالت خیابان و احداث لاین ویژه دوچرخه سواری در رینگ آزادی

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲،مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه، از آسفالت شدن خیابان های اطرف مجموعه ورزشی آزادی و احداث لاین ویژه دوچرخه سواران و برای سهولت تمرینات ملی پوشان تیم ملی خبر داد.

 شهردار منطقه۲۲ در ادامه خاطر نشان کرد: این پروژه در مساحت ۸.۵کیلومتر در رینگ دور ورزشگاه با بسترسازی مناسب و همچنین با قوانین و امکانات روز دنیا در دستور کار منطقه است.

 رحمان زاده با بیان اینکه تاکنون ۲.۵کیلومتر از این مسیر آماده شده است، افزود: تناژ استفاده شده تا کنون برای این پروژه ۳۳۰۰ تن آسفالت است.

وی در ادامه گفت: با برنامه ریزی و جلساتی که با پلیس راهور داشتیم، قرار است برای امنیت و حفظ جان ملی پوشان و دوچرخه سواران علاوه بر نصب تابلوهای فرهنگی، دوربین های مدار بسته هم لحاظ شود تا دوچرخه سواران ما با خیالی آسوده تمرینات خود را پیگیری کنند.

امیدواریم با اجرای این پروژه، دوچرخه سواران تهرانی و ورزشکاران تیمهای ملی ما با سهولت بهتری تمرینات خودشان در اطراف مجموعه ورزشی آزادی داشته باشند.                     

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب