امروز: شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ [2024/07/13]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 36226 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۳:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بازدید معاون طرح و توسعه از شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد

خبرایران: معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در بازدید از شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد بر ضرورت خدمت رسانی مطلوب تر به همکاران تاکید کرد.
بازدید معاون طرح و توسعه از شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، جعفر صفایی مزید – معاون طرح و توسعه بانک - در این بازدید که رئیس اداره بازاریابی و تجهیز منابع بانک نیز حضور داشت با اشاره به اهمیت ارائۀ سهام به سهامداران واقعی شرکت، اقدامات صورت گرفته در این زمینه را ارزشمند توصیف کرد و از تلاش های صورت گرفته تقدیر و تشکر نمود.

وی با اشاره به ضرورت های تشکیل شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد به منظور خدمت رسانی مطلوب تر به همکاران، ابراز داشت: باید با بررسی های کارشناسی و برنامه ریزی دقیق در ابتدا نیازهای اساسی و اولویت دار کارکنان را شناسایی نماییم و در گام آتی در جهت مرتفع شدن خواسته های همکاران حرکت کنیم.

صفایی ورود به فعالیت های سالم و سودآور اقتصادی را از راهکارهای افزایش بهره وری شرکت آتیه سازان دانست و گفت: تشکیل کمیتۀ سرمایه گذاری با استفاده از کادر مجرب می تواند یکی از راههای مهم برای رسیدن به بهره وری بیشتر باشد.

در ادامه، بهزاد فتحی - مدیر عامل شرکت آتیه سازان – گزارشی از عملکرد هشت ماهۀ شرکت ارائه کرد و گفت: با توکل بر خداوند متعال و حمایت های مدیران ارشد بانک در تلاشیم تا با اتخاذ راهکارهای مناسب و برنامه ریزی دقیق و منسجم، فعالیت های این شرکت به گونه ای انجام شود تا همه همکاران از عواید آن بهره مند شوند.

گفتنی است در این بازدید در خصوص مسائلی چون چشم انداز، اهداف، برنامه ها و استراتژی ها، سهام، منابع کسب درآمد، فرصت ها، تهدیدها و چالش های پیش روی شرکت آتیه سازان بحث و تبادل نظر شد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب