امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 28754 تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

کیوسک های بانک صادرات ایران برای سفرهای دریایی بلیط الکترونیک صادر می کنند

خبرایران : ​فروش بلیط الکترونیک کشتی های مسافربری بندرعباس به مقصد جزیره های قشم و هرمز از طریق کیوسک های بانک صادرات ایران مستقر در بندر شهید حقانی هرمزگان امکان پذیر شد.
کیوسک های بانک صادرات ایران برای سفرهای دریایی بلیط الکترونیک صادر می کنند

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک صادرات ایران، همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نوروزی سامانه جدید صدور بلیط های الکترونیک توسط کیوسک های بانک صادرات ایران عملیاتی شد و در فاز اول استفاده کنندگان از کشتی های مسافربری بندرعباس به مقصد جزیره های قشم و هرمز می توانند بلیط های الکترونیک خود را از دستگاه های کیوسک این بانک بدون معطلی دریافت کنند.
بنا براین گزارش، درج کلیه مشخصات فردی مسافر بر روی بلیط های صادر شده به عنوان یکی از الزامات صدور این نوع بلیط ها به شمار می رود. صدور موفقیت آمیز بلیط در کیوسک های بانک صادرات ایران خدمتی جدید تحت عنوان پروژه «پرداخت خاص» برای گسترش انواع خدمات مشابه به شمار می رود و برنامه ریزی لازم برای توسعه این خدمت برای انواع پرداخت های مشابه در تمامی سازمان های خدماتی کشور جهت رفاه حال هموطنان انجام خواهد شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب