امروز: شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ [2023/06/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 28210 تاریخ انتشار: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

لایروبی و نظارت بیش از 42 هزار متر انهار منطقه 16

خبرایران : هادی زبده شهردار منطقه 16 گفت : باتوجه به فرارسیدن فصل بارش و لزوم مدیریت آب های سطحی و کنترل روان آبها با شناسایی نقاط آبگیر که باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد شهروندان می شود لایروبی و نظارت بر بیش از 42 هزار متر نهر در منطقه 16 اجرایی شده است .
لایروبی و نظارت بیش از 42 هزار متر انهار منطقه 16

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، شهردار منطقه گفت: مدیریت شهری این منطقه همواره برای مدیریت بارش های فصلی آمادگی لازم را دارد و لایروبی انهار و کانال های اصلی وفرعی  به صورت مدام و برنامه ریزی شده انجام می شود.

سرپرست معاونت خدمات شهری ومحیط زیست منطقه 16   با اشاره به اینکه علاوه بر امور مستمر و فعالیت های نگهداشت شهر افزود: 15 هزار متر طول کانل اصلی و27 هزار و 440مترطول کانال های فرعی در منطقه 16 به طور مستمر نظارت ولاروبی می شود.

نعمت ا.. اظهار داشت :  لايروبي هاي مستمر طبق برنامه زمان بندي شده پيش از اين به صورت روزانه انجام شده است و  موقعيت هاي مسيل فیروزآبادی ، خیام ،بهمنیار و ماندگاری که به ترتیب از مناطق 9 ، 3، ،17 و12 سرچشمه می گیرند از جمله کانال های اصلی منطقه 16  هستند که در بازديد هاي ميداني توسط کارشناسان بررسي و پايش لحظه به لحظه می شوند.

سرپرست معاونت خدمات شهری ومحیط زیست با اشاره به اینکه در سال 94 ،پانزده  درصد پیام های 137 در منطقه 16 مربوط به آبگرفتگی انهار بوده است گفت  : در سال 95 و96  با فعالیت شبانه روزی همکاران این معاونت بویژه اداره مسیل ها پیامی مبنی بر گرفتگی انهار دریافت نشده است.

وی  در ادامه از شهروندان درخواست برای  جلوگيري از اختلال در روند ساماندهي آبهاي سطحي از ريختن اشياء و زباله داخل مسيلها و کانالها پرهيز کنند.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب