امروز: دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ [2023/09/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 26887 تاریخ انتشار: شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آگهی مزایده اجاره املاک تجاری بانک ایران زمین

خبرایران: بانک ایران زمین اقدام به نشر آگهی به منظوراجاره املاک خود نموده و در نظر دارد املاک ذیل را بر مبنای اجاره بهاء پایه مزایده در معرض اجاره قرار دهد.
آگهی مزایده اجاره املاک تجاری بانک ایران زمین

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک ایران زمین، بانک ایران زمین اقدام به نشر آگهی به منظوراجاره املاک خود نموده است و در نظر دارد املاک ذیل را بر مبنای اجاره بهاء پایه مزایده در معرض اجاره قرار دهد.

بانک ایران زمین اقدام به نشر آگهی به منظوراجاره املاک خود نموده است و در نظر دارد املاک ذیل را بر مبنای اجاره بهاء پایه مزایده در معرض اجاره قرار دهد.

لذا متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادهای خود به یکی از نشانی‌های ذیل مراجعه نمایند:

1- تهران، ساختمان شماره دو بانک ایران زمین به نشانی، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، نبش خیابان 69، پلاک 493، طبقه چهارم، مدیریت مهندسی و املاک، شماره‌های تماس 42752420 و 42752421 (021)

2- اصفهان، ساختمان مدیریت شعب استان به نشانی، خیابان هشت بهشت غربی، نبش جنوب شرقی چهارراه گلزار، ساختمان ثمر 2، طبقه اول، شماره تماس 32648957 (031)

آخرین مهلت برای تسلیم پیشنهادها، ساعت 14:00 روز دوشنبه مورخ 1396/10/18 می‌باشد.

توضیحات:

1- بانک ایران زمین در قبول یا رد یک یا تمامی پیشنهادها مختار است.

2- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه‌های مزایده الزامی است.

3- پیشنهادهای فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.

4- سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل 5% اجاره‌بهاء یک سال پایه مزایده است که متقاضیان باید نسبت به واریز وجه آن به حساب شماره1- 122559- 11- 500 بنام بانک ایران زمین اقدام و رسید آن را به همراه پاکت‌های شرکت در مزایده تحویل دهند.

5- کلیه پاکت‌های حاوی پیشنهادهای متقاضیان اجاره املاک تجاری در ساعت 11:30 روز یکشنبه مورخ 1396/10/24 در سالن جلسات ساختمان شماره یک بانک ایران‌زمین واقع در تهران، بلوار میرداماد، نبش خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 187، طبقه دوم، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می‌توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.

6- مطالعه مدارک و سوابق مربوطه و بازدید از املاک، قبل از شرکت در مزایده الزامی است و املاک در وضعیت موجود اجاره داده می‌شود.

7- پیشنهادهابرای هر یک از املاک به صورت جداگانه و به صورت دو پاکت:

الف: اسناد مثبت هویت شخص حقیقی یا حقوقی شرکت کننده در مزایده بانضمام رسید واریزسپرده شرکت در مزایده (معادل پنج درصد اجاره‌بهاء یک سال پایه مزایده)

ب: حاوی فرم پیشنهاد اجاره بهاء و تعهدنامه و شرایط شرکت در مزایده

پاکت‌ها می‌بایست جداگانه لاک و مهر شده و هر دو در یک پاکت بزرگ‌تر جاسازی و مهر و موم گردد. آخرین مهلت تحویل پاکت‌ها ساعت 14:00 روز دوشنبه مورخ 1396/10/18 می‌باشد.

فایلهای پیوست
 

 

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب