امروز: جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ [2024/07/12]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 26541 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آئین افتتاح 53 پروژه شهرداری منطقه 11 با حضور محمد علی نجفی؛

شهردار تهران : بهره برداری از 53 پروژه منطقه 11 تاثیر مثبتی بر روحیه مردم باقی می گذارد

خبرایران:آئین افتتاح 53 پروژه شهرداری منطقه 11 با حضور محمد علی نجفی شهردار تهران،معاونین شهردار تهران، احمد مسجد جامعی،زهرا نژاد بهرام،افشین حبیب زاده از اعضای شورای اسلامی شه تهران،علی رضا محجوب نمایند مجلس شورای سالامی ،نصرالله آبادیان شهردار منطقه 11 و جمعی از شهروندان منطقه 11 برگزار شد.
شهردار تهران : بهره برداری از 53 پروژه منطقه 11  تاثیر مثبتی بر روحیه مردم باقی می گذارد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، محمد علی نجفی شهردار تهران در آئین افتتاح پروژه های زیست محیطی،عمرانی ،فرهنگی و اجتماعی منطقه 11 با بیان اینکه بهره برداری از 53 پروژه تاثیر مثبتی بر روحیه مردم باقی می گذارد؛ گفت: اصرار می کنیم که  باید به روح شهر،روان شهر ،جان شهر  نیز به اندازه کالبد شهر اهمیت داده شود .
شهردار تهران همچنین افزود: تاکید بر توجه به مسائل اجتماعی ،فرهنگی و توجه به روابط انسانی در شهر باید تذکر داده شود و البته این به معنای  فراموش کردن اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیست.
نجفی همچنین ادامه داد: محله محوری یکی از اصول برنامه ریزی شورای شهر و شهرداری تهران در آینده خواهد بود و در برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران همه مناطق یک برنامه جداگانه داشته و یک پیوست منطقه ای و محله ای برای توسعه محلات و مناطق آماده می شود.
شهردار تهران همچنین گفت: سیاست ما حمایت از شورایاری ها است ،اگر عموم مردم نسبت به شهر احساس مسئولیت نکنند کار شهر انجام نخواهد شد، عموم مردم باید مشارکت داده شوند و شهروندان باید اسحساس کنند که شهر متعلق به آنهاست .
نجفی عنوان کرد: امیدوارم روزی برسد که تهران به عنوان ام القرای جهان اسلام یک شهر نمونه باشد.
نصراله آبادیان شهردار منطقه 11در مراسم بهره برداری از 53 پروژه منطقه 11 گفت: شهرداری منطقه 11 با 315 هزار نفر جمعیت در هسته مرکزی شهر تهران قرار دارد که اینک 53 پروژه زیست محیطی،عمرانی،فرهنگی،اجتماعی به بهره برداری می رسد.
شهردار منطقه 11 همچنین در ارتباط با افتتاح دو بوستان شهید حججی و دامپزشک در منطقه 11 گفت: بوستان شهید حججی در پهنه  تجاری قرار داشت  که با احداث بوستان به پهنه فضای سبز تبدیل شد.همچنین بوستان دامپزشک درپهنه تجاری،اداری و مسکونی قرار داشت که به پهنه فضای سبز تبدیل شد.
آبادیان همچنین افزود: احداث بوستان شهید حججی بعد از 18 ماه فعالیت عمرانی به اتمام رسید .
شهردار منطقه 11 همچنین احداث پارکینگ طبقاتی ، پروژه باز زنده سازی دروازه ریلی تهران در میدان راه آهن، تخریب و نوسازی مساجد پنبه چی و مسجد رضوی و استحکام بخشی به اماکن فرهنگی و مذهبی را ازدیگر پروژه های مهمی دانست که امروز مورد بهره برداری قرار می گیرند.
شهردار منطقه 11 ابراز امیدواری کرد که در برنامه سوم شهرداری تهران پروژه های جدیدی در راستای خدمات رسانی به شهروندان منطقه 11 تعریف و دیده شود.
گفتنی است در پایان این مراسم از 6  نفر از نخبگان فرهنگی،ورزشی،علمی و نظامی ساکن و فعال در منطقه 11 با حضور شهردار تهران تجلیل به عمل آمد

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب