امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ [2022/01/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 22301 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

ایوب آقاخانی خبرداد؛

کامبیز دیرباز در نقش شهید جهان آرا بازی می کند

خبرایران: ایوب آقاخانی نویسنده و کارگردان تئاتر از قطعی شدن بازیگر نقش شهید محمدجهان آرا در سومین حلقه از تریلوژی پرتره نگاری های جنگ خود خبر داد وگفت: این نقش حساس را کامبیز دیرباز، بازیگر محبوب، تئاتر، سینما و تلوزیون ایفا خواهد کرد.
کامبیز دیرباز در نقش شهید جهان آرا بازی می کند

ایوب آقاخانی نویسنده و کارگردان صاحب سبک تئاتر کشور و سرپرست گروه تئاتر پوشه از قطعی شدن بازیگر نقش شهید محمدجهان آرا در سومین حلقه از تریلوژی پرتره نگاری های جنگ خود خبر داد و گفت: این نقش حساس را کامبیز دیرباز، بازیگر محبوب، تئاتر، سینما و تلوزیون ایفا خواهد کرد.

آقاخانی افزود: دیرباز 18 سال پیش با ایفای نقش سیاوش در مجلس «سیاوش خوانی» امیر دژاکام به طور جدی در تئاتر حضور پیدا کرد و امروز نیز در نقش یک قهرمان ملی تاریخ جنگ تحمیلی کشورمان به کارگردانی بنده روی صحنه می رود.

وی با اشاره به اینکه این سومین حلقه از تریلوژی پرتره نگاری هایم است، اظهار داشت: بعد از شهید احمد کشوری، شهید دکتر مصطفی چمران و شهید محمد جهان آرا آخرین و سومین پرتره جنگی است که به نگارش آن پرداختم.

نمایش جدید گروه تئاتر پوشه، همزمان با هفته دفاع مقدس، نیمه دوم شهریور ماه 1396 در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت. بزودی عوامل و نام اصلی  این نمایش اجرا می شود و لازم به ذکر است که کامبیز دیرباز آخرین بار هشت سال پیش با نمایش «یک زن، یک مرد» به کارگردانی آزیتا حاجیان روی صحنه تئاتر رفته است.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب