امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 19228 تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۵۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حضور دبیرکل نهاد، اعضای انجمن قلم ایران و فیروز زنوزی جلالی؛

نقد و بررسی کتاب «برج 110» برگزار می‌شود

خبرایران:نشست نقد و بررسی کتاب «برج 110» با حضور علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد، محمدرضا سرشار، محسن پرویز و راضیه تجار از اعضای انجمن قلم ایران و فیروز زنوزی‌جلالی نویسنده اثر در کتابخانه عمومی دستغیب شهر تهران برگزار می‌شود.
نقد و بررسی کتاب «برج 110» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نشست نقد و بررسی کتاب «برج 110» به کوشش اداره کل کتابخانه‌های عمومی تهران و همکاری انجمن قلم ایران یک‌شنبه 12 دی‌ماه برگزار می‌شود.

در این مراسم علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد، محمداله‌یاری معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد، محمدرضا سرشار، محسن پرویز و راضیه تجار اعضای انجمن قلم ایران با حضور فیروز زنوزی‌جلالی، نویسنده اثر حضور خواهند داشت.

همچنین در این نشست کامران پارسی‌نژاد و احمد شاکری نیز به نقد این کتاب می‌پردازند.

برج 110 رمانی چندلایه با محوریت امام علی(ع) است و فیروز زنوزی جلالی چهار سال برای نگارش آن زمان صرف کرده است. این رمان اشاره‌ای است به طبقات مختلف بشری و تقابل سنت و مدرنیته که در نامگذاری کتاب نیز به چشم می‌خورد. ۱۱۰ یادآور حضرت علی(ع) و برج، نمادی است از مدرنیته که نویسنده سعی کرده بدون استفاده از نام حضرت علی(ع) این محوریت را به خوبی تشریح کند.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست، می‌توانند ساعت 15 در کتابخانه عمومی شهید دستغیب، واقع در پارک شفق حاضر شوند.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب