امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ [2022/12/04]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 18857 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

اجرای ویژه برنامه آغاز امامت امام زمان (عج) در ناحیه 6 منطقه 15

خبرایران: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 از اجرای ویژه برنامه جشن به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) در ناحیه 6 این منطقه خبر داد.
اجرای ویژه برنامه آغاز امامت امام زمان (عج) در ناحیه 6 منطقه 15

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اسماعیلی با اعلام مطلب فوق افزود: در این راستا ساعت 19 روز پنج شنبه به صورت همزمان در 7 نقطه از ناحیه شامل بیت الرضا(ع)، سرای محله مسعودیه، سرای محله والفجر، حسینیه سرور آزادگان، مسجد امام جعفر صادق(ع)، حوزه مقاومت بسیج 331 و دبیرستان دخترانه سعدی برنامه نورافشانی اجرا می شود.

وی در ادامه با اشاره به  برپایی ایستگاه صلواتی در 9 نقطه از ناحیه به همین مناسبت افزود: عصر روز پنج شنبه در مساجد امام حسین(ع)، الحسین(ع)، جامع، ابوالفضل(ع)، حسینیه سرورآزادگان، بیت الرضا(ع)، حوزه مقاومت بسیج و سرای محلات مسعودیه و والفجر ایستگاه صلواتی و پذیرایی برپا خواهد شد.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه خاطر نشان کرد: برگزاری دعای ندبه در مسجد امام حسین (ع) و بیت الرضا(ع) بعد از نماز صبح، پخش فیلم شاهزاده روم در مسجد جامع، بیت الرضا(ع) و سرای محلات والفجر و مسعودیه و برگزاری مسابقات فرهنگی ( کتابخوانی، جدول و رنگ آمیزی ویژه دانش آموزان و نونهالان) به همراه اهدا جوایز از جمله برنامه های اجرایی به همین مناسبت در روز جمعه 19آذر خواهد بود.

این گزارش حاکیست، این برنامه ها با مشارکت شهرداری ناحیه 6 منطقه 15، آموزش و پرورش، حوزه مقاومت بسیج، سازمان آتش نشانی، امور مساجد محلات مسعودیه و والفجر، کلانتری 157 مسعودیه، شورایاری و مدیر محله محلات مسعودیه و و الفجر و  مجموعه فرهنگی بیت الرضا (ع) برگزار می شود.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب