امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ [2022/10/07]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 18176 تاریخ انتشار: جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۵:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

پايان سلطه دولتيها در بورس؛

سهام ٩٢درصدی آپ دراختيار خريداران حقيقی قرار گرفت/ بيش از ٦٤٠٠٠ نَفَر سهامدار آپ شدند

خبرایران:عرضه سهام آسان پرداخت با نماد آپ در بورس، نكات قابل توجه بسياري را براي علاقه مندان بازار سرمايه به همراه داشت.
سهام ٩٢درصدی آپ دراختيار خريداران حقيقی قرار گرفت/ بيش از ٦٤٠٠٠ نَفَر سهامدار آپ شدند

به گزارش خبرایران، آسان پرداخت كه با نماد آپ در بازار بورس تهران عرضه شد و در دسترس مردم قرار گرفت جزو شركتهاي موفق فعال در حوزه پرداخت الكترونيک است كه تحت مديريت خصوصي فعاليت خود را از سال ١٣٨٨ آغاز كرده و اينک به عنوان موفق ترين استارتاپ كشور توانسته ضمن سپري كردن مراحل رشد و مطرح شدن به عنوان رهبر پرداخت موبايلي كشور، به عنوان يک شركت سودآور در دسترس عموم مردم قرار گيرد.

 ركورد شكني با ٤٠ثانيه

به گزارش روابط عمومي بورس تهران، فروش سهام آسان پرداخت در ٤٠ ثانيه توانست ركورد خوبي را در عرضه سهام از خود به جا گذاشته و اين نشان از استقبال گسترده  خريداران اين سهم است.

 ٩٢درصد از سهام آپ در اختيار خريداران حقيقي

طي گزارشي كه از روابط عمومي بورس اوراق بهادار تهران منتشر شده است ٦٤١٦٤ كد معاملاتي خريدار سهم آسان پرداخت با نماد آپ بوده اند كه از اين تعداد ٦٣١٤٩ كد معاملاتي خريدار حقيقي اين سهم بوده اند.

روابط عمومي بورس به نقل از گزارش منتشر شده توسط معاونت بازار در گزارش خود همچنين ادامه مي دهد كه از كل خريداران سهام آپ تعداد ١٠١٧ كد معاملاتي خريدار اين سهم حقوقي بوده اند كه طبق اين گزارش ٩٢ درصد بازار اين سهم را خريداران حقيقي و ٨ درصد اين سهم نيز در اختيار كدهاي معاملاتي حقوقي قرار گرفته است.

به اين ترتيب مي توان گفت هم اكنون بيش از ٦٣٠٠٠ نفر از هموطنان ايراني سهامدار يكي از بزرگترين شركتهاي حوزه پرداخت الكترونيك شده اند و مي توانند از اين پس در موفقيتهاي اين برند سهيم باشند و اين امر مي تواند نويد بخش ساير شركتهاي فعال اين حوزه نيز باشد.

پايان سلطه دولتيها در بورس

در آيين عرضه سهام آپ در بورس تهران، مدير عامل بورس از شركت آسان پرداخت به عنوان موفق ترين استارتاپ كشور ياد كرده بود و اشاره داشت: آسان پرداخت راه را براي ساير شركتهاي دانش بنيان هموار كرده است و اين اميد را در دل ساير شركتهاي اين حوزه بوجود آورده است كه آينده روشني خواهند داشت. قاليباف مدير عامل بورس هفته گذشته در مصاحبه با خبرنگاران اشاره داشت كه: حضور آسان پرداخت در بورس به سلطه شركتهاي دولتي پايان داد و البته نشان داد كه شركتهاي خصوصي هم مي توانند حضور در جمع بزرگان سرمايه را تجربه كنند و استقبال خريداران هم مؤيد اين مطلب بود كه اين شركت توانسته است با عملكرد روشن و شفاف خود اعتماد عموم مردم را بدست آورد.

 گیتار شیراز ، بزرگترین کارگاه ساخت و فروش «گیتار»، «تار»، «سنتور» و «کمانچه» در ایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب