امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 17058 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

رونمایی از اولین و بزرگترین دیوار بازیافت شهر تهران در منطقه 15

خبرایران:معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 15 از رونمایی اولین و بزرگترین دیوار بازیافت شهر تهران در ناحیه دو منطقه 15 خبر داد.
رونمایی از اولین و بزرگترین دیوار بازیافت شهر تهران در منطقه 15

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهندس حکمتی پور با اعلام مطلب فوق افزود: دیواری به طول  300 متر در خیابان مسلم شمالی با استفاده از المان های بازیافتی و وسایل دور ریز تفکیک شده پسماند خشک پیرایش و در معرض دید عموم قرار گرفت.

به گفته وی این طرح ابتکاری در راستای دستیابی به اهداف آسمان آبي زمين پاك با مشارکت ادارات مدیریت پسماند، زیباسازی و شهرداری ناحیه 2 و به همت كارشناسان آمار و اطلاعات اداره پسماند و جمعی از شهروندان منطقه به اجرا درآمد.

معاون امور شهری و محیط زیست منطقه خاطر نشان کرد: در دیوار یادشده 15 قاب 3 در 3 تعبیه شده که با بهره گیری از 3500 بطری و درب بطری تزیین و همچنین 50 لاستیک فرسوده رنگ آمیزی و 300 گلدان آویز با بطری های پلاستکی به شکلهای زیبایی در 7 رنگ با زمینه آبی طراحی شد.

مهندس حکمتی پور یادآوری کرد: این طرح تبلیغی با بهره گیری از مواد بازيافتي و به منظور فرهنگ سازي بین شهروندان و تشویق آنان به مشارکت در بازیافت و تفکیک زباله از مبدا اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح در 8 دیوار از نواحی هشتگانه منطقه اجرا خواهد شد افزود: در حال حاضر دومین دیوار در بوستان پردیس بانوان منطقه در حال آماده سازی است که به زودی تکمیل و رونمایی می شود.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب