امروز: چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ [2022/08/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 10103 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

پرداخت 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه توسط بانک ملی ایران

خبرایران : بانک ملی ایران در سال 1393 مبلغ 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به حدود یک میلیون و 60 هزار نفر پرداخت کرد.
پرداخت 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه توسط بانک ملی ایران

به گزارش خبرایران، بیشترین تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی این بانک در سال گذشته در بخش ازدواج و تهیه جهیزیه بود که بر این اساس بیشتر از 10هزار میلیارد ریال به حدود 350 هزار نفر از مزدوجان کشور اعطا شد.

پرداخت بیش از 4 هزار و 217 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی، بالغ بر دو هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خود اشتغالی و بیش از یک هزار و 190 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه رفع احتیاجات ضروری از جمله فعالیت‌های قابل توجه بانک ملی ایران در زمینه تامین نیازهای تسهیلاتی خرد هموطنان ارجمند بوده است.

بانک ملی ایران همچنین در سال گذشته بیش از 365 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی، بالغ بر 93 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه تعمیرات مسکن، حدود 30 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه درمان و بیماری و نزدیک به 6 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه دانشجویی پرداخت کرد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب