امروز: دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ [2019/09/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 9636 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

وزارت اطلاعات؛

متهم اختلاس ۳۰۰ میلیاردی دستگیر شد

خبرایران : متهم اختلاس ۳۰۰ میلیاردی یکی از بانک‌­های شهرستان قروه توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات استان کردستان دستگیر و روانه زندان شد.
متهم اختلاس ۳۰۰ میلیاردی دستگیر شد

به گزارش خبرایران، وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که متهم اختلاس 300 میلیاردی یکی از بانک‌­های شهرستان قروه توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات استان کردستان دستگیر و روانه زندان شد.

در این اطلاعیه آمده است: اختلاس‌کننده که به خارج از کشور متواری شده بود با سلسله اقدامات گسترده اطلاعاتی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در خارج از کشور دستگیر و به داخل کشور منتقل گردید.

براساس این گزارش متهم با اقدامات متقلبانه و برداشت از حساب سرفصل بستانکاران موقت(اتاق پایاپای) در تاریخ 29/5/92 پس از اختلاس مبلغ 300 میلیارد ریال با تهیه اسناد و مدارک جعلی به برخی از کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی تردد می­نمود که با تلاش و رد گیری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در دام قانون افتاد.

براساس اطلاعیه وزارت اطلاعات بعد از 7 ماه از اختلاس مذکور اقدام مشابهی در شهرستان بانه به وقوع پیوست که همه­ عوامل اختلاس پس از شناسایی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب