امروز: دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ [2021/01/18]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 9231 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲:۱۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

در پی برگزاری جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان؛

شرکت ال‌ جی برند محبوب مشتریان در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع انتخاب شد

خبرایران : در پی برگزاری جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان، شرکت ال‌ جی به عنوان برند محبوب در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع از سوی مشتریان انتخاب شد و تندیس برند محبوب به آقای علیرضا تقابنی مدیر اجرایی شرکت تهویه گلدیران قشم اهداء شد.
شرکت ال‌ جی برند محبوب مشتریان در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع انتخاب شد

به گزارش  خبرایران به نقل از روابط عمومی گلدیران، دومین دوره جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان با حضور حدود ۸۰۰ برند در ۷۶ گروه کالا/خدمات برگزار شد و در این میان، شرکت تهویهگلدیران قشم در حالی موفق به اخذ این تندیس از جشنواره برندهای محبوب شد که با به کارگیری نیروی متخصص و آموزش‌دیده، سیاست‌گذاری بلند مدت در جهت رعایت حقوق مصرف‌کننده تلاش دارد تا میزان رضایتمندی مشتریان هر روز بیشتر شود.

LG-goldiranپس از دو ماه رقابت میان برندهای حاضر در جشنواره، طی مراسمی باشکوه، برندهای محبوب مبتنی بر نظرسنجی مردمی در سال ۹۳ معرفی شدند و از مدیران برندهای محبوب و جمعی از هوادان مردمی آنها تقدیر به عمل آمد. مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور مقامات کشوری، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به همراه مدیران برندهای محبوب برگزار گردید. در این مراسم که ۱۰ اسفند ۹۳ در مرکز ‌همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار گردید، سیستم‌های تهویه مطبوع ال‌جی به عنوان برند محبوب از نگاه مردم معرفی شد.

در شرایط رقابتی کسب و کار امروزی، بی شک قدرت و جایگاه ویژه برند در ذهن مشتریان، یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها در بازار می باشد. لذا شرکت‌هایی که با مبنا قرار دادن حقوق مصرف‌‌کنندگان به عنوان مرکز ثقل کسب و کارشان توانسته‌اند نظرات و خواسته‌های به حق آنها را اساس کسب و کار خود قرار دهند، قدرت قابل توجهی را در بازار کسب کرده‌اند. نظرسنجی‌ها در قالب چهار بستر نظرسنجی حضوری، نظرسنجی تلفنی، نظرسنجی پیامکی و در نهایت نظرسنجی اینترنتی انجام شده است تا بالاترین سطح دسترسی را برای کسب نظرات مصرف‌کنندگان فراهم آورده شود.

“ما برای رفاه مصرف‌کنندگان تمام توانمان را به کار گرفته‌ایم”. یکی از مدیران رسانه‌ای شرکت تهویه گلدیران قشم در مورد دریافت این جایزه گفت: “این تندیس جایزه ویژه‌ای برای ماست، زیرا مشتریان و مصرف‌کنندگان به طور مستقیم ما را انتخاب کرده‌اند و این تندیس را به این شرکت اهداء کرده‌اند. ما از همه مشتریان، مصرف‌کنندگان و علاقه‌مندان سیستم‌های تهویه مطبوع ال‌جی بابت این انتخاب تشکر می‌کنیم. این انتخاب به ما دلگرمی زیادی می‌دهد تا همچنان در بازار سیستم‌های تهویه مطبوع پیشگام باشیم و رهبری خود را حفظ کنیم.”

دریافت تندیس از این جشنواره که هدف غائی آن ارتقای جایگاه برند در ذهن مشتریان و حمایت از مصرف‌کنندگان است، برگ زرین دیگری در کارنامه موفق محصولات ال‌جی در زمینه احترام به حقوق مصرف‌کنندگان شمرده می شود.

 

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب