امروز: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ [2021/09/21]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 8409 تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۳:۲۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

جان لجند نامزد جایزه موسیقی «گرمی» و «اسکار» شد

خبرایران: جان لجند خواننده پاپ، نامزد دو جایزه «گرمی» و نامزد خوانندگی و ترانه نویسی اسکار شد.
جان لجند نامزد جایزه موسیقی «گرمی» و «اسکار» شد

به گزارش خبر ایران، جان لجند که برنده جایزه گلدن گلوب نیز هست، ضمن ابراز خوشحالی فراوان از نامزدی «گرمی» و اسکار، امیدوار گرفتن دو جایزه «گرمی» است. وی تا کنون موفق به دریافت 9 جایزه «گرمی» شده است.

بنابر گزارش یو اس ای تو دی، او با آهنگ «تمام من» نامزد بهترین خواننده پاپ جایزه گرمی است. لجند، یازدهم ژانویه جایزه گلدن گلوبش را به خانه برد. این جایزه برای ترانه وی در فیلم «آوا دوورنی» که درباره مارتین لوتر کینگ است، به او اهدا شد.

آهنگ «گلوری» یا شکوه از جان لجند با الهام از مارتین لوتر کینگ و تمام فعالان راه عدالت خلق شد. وی گفت: ما هنوز انسان های پیر و جوان را می‌بینیم که در راه برابری نژادی در آمریکا در تظاهرات شرکت می‌کنند و به خیابان ها می‌آیند و می‌گویند که سیاهان همچنان در آمریکا با مشکل مواجه هستند. ما معتقد به برابری در این کشور هستیم.

جان راجر استفنز، که روی صحنه  به جان لجند معروف است، خواننده و ترانه نویس و هنرپیشه سیاه پوست آمریکایی است. او در سال 2007 جایزه ویژه «استار لایت» را از تالار مشاهیر ترانه نویسان دریافت نمود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب