امروز: چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ [2021/01/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 7407 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۹:۳۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

تقوی نژاد در جمع فرماندهان و اعضاء حوزه مقاومت بسیج بانک سپه؛

وظیفه و رسالت واقعی بسیج در جهان معاصر بازسازی پیام و آرمان عاشورا است/ با مدیریت جهادی در خدمت تولید و اشتغال هستیم

خبرایران: سیدکامل تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه گفت: برای اجرای واقعی تفکر بسیجی همه مسئولان و کارکنان بخشهای مختلف اقتصادی به ویژه نظام بانکی باید با مدیریت جهادی به رسالت اجتماعی خود در خصوص اشتغالزایی و تولید عمل کنند.
وظیفه و رسالت واقعی بسیج در جهان معاصر بازسازی پیام و آرمان عاشورا است/ با مدیریت جهادی در خدمت تولید و اشتغال هستیم

به گزارش خبرایران، سیدکامل تقوی نژاد که درجمع فرماندهان و اعضاء حوزه مقاومت بسیج بانک سپه و جمعی از مدیران ارشد این بانک سخن می گفت با بیان مطلب فوق افزود: امروز بانک سپه با اتکاء به نیروی انسانی متعهد و با سواد خود در جهت تحقق سیاستها ، اهداف و برنامه های نظام جمهوری اسلامی و دولت سعی می کند به شرایط زندگی شرافتمندانه مردم کمک کند.

تقوی نژاد یادآور شد: در شرایط سخت ابتدای انقلاب اسلامی استکبار و دشمنان با استفاده از امکانات مالی کشورهای همسایه و غربی امیدوار بودند که با جنگ علیه ایران اسلامی علاوه بر تصرف قسمتهایی از خاک کشور، مردم را از رسیدن به اهداف انقلاب منحرف کنند.

مدیرعامل بانک سپه در این باره اضافه کرد: در شرایط اتحاد جهانی استکبار علیه ایران، حضرت امام (ره) با صدور فرمان تشکیل شجره طیبه بسیج تمام تفکرات و نقشه های شوم آنها را نقش بر آب کرده و بسیجیان با حداقل امکانات و تنها با تکیه بر نیروی ایمان خود از تجاوزات دشمنان جلوگیری کردند.

رئیس هیات مدیره بانک سپه با تاکید بر تعجب جهانیان از رشادتها و از خود گذشتگی های بسیج مردمی ایران در مقابل دشمنان تصریح کرد: امروز نهضتهای آزادیخواه و مبارزان علیه ظلم و ستم در هر نقطه از جهان از تجربه ها و ایثارگریهای بسیجیان بعنوان سرمشق استفاده می کنند.

 

* استفاده از تجارب بسیج در سایر نقاط دنیا

وی ضمن اشاره به پیروزیهای اخیر مردم فلسطین و لبنان با الگوبرداری از روحیه بسیجیان ایران اسلامی اظهار داشت: اگر امروز با مطالعه و بررسی، اقدامات و دستاوردهای بسیج در دوران جنگ تحمیلی و بعد از آن به مردم بازگو نشود درحق بسیجیان واقعی که همه هستی خود را نثار آرمانهای کشور کرده اند اجحاف شده است.

وی با تاکید بر تعلق کلیه دستاوردها و افتخارات بسیج به همه اقشار و گروههای مختلف مردم گفت: علت و هسته اصلی تفکر بسیج نشات گرفته از ایده و آرمان امام حسین (ره) و یاران باوفایش در واقعه کربلاست. کارکرد، وظیفه و رسالت واقعی بسیج در جهان معاصر بازسازی پیام و آرمان عاشورا است.

وی ضمن اشاره به افتخارات مختلف بسیج از بدو تشکیل تاکنون خاطر نشان کرد: درکلیه فعالیتهای سه دهه اخیر بسیج حتی یک نکته قابل تامل را نمی توان پیدا کرد که کوچکترین زاویه ای با منویات امام (ره) و رهبری معظم انقلاب داشته باشد.

تقوی نژاد با بیان این مطلب که در حال جنگ تمام عیار با دشمن در حوزه های مختلف اقتصادی و فرهنگی هستیم افزود: امروز استکبار اقدامات زشت و ناپسندی را که در دنیا به وقوع می پیوند به نام اسلام گذاشته و چهره غیرواقعی از اسلام به نمایش می گذارند. چون آنها از تحقق و توسعه اسلام واقعی بدلیل به خطر افتادن منافعشان ترس دارند.

 

* رواج شکل دیگر اسلام آمریکایی در جهان

مدیر عامل بانک سپه تأکید کرد: امروز اسلام آمریکایی در شکل دیگری توسط استکبار در حال گسترش بوده و آنها با قدرت رسانه ای خود سعی در نشان دادن چهره زشتی از اسلام می کنند و تنها حاکمیت کامل تفکر و فرهنگ بسیجی در کشورمان و صدور آن به سایر کشورها به خصوص کشورهای اسلامی است که می تواند از ادامه روند تبلیغات اسلام هراسی جلوگیری کند.

مدیر عامل بانک سپه گفت: اگر مسئولان و کارکنان شاغل در بخشهای مختلف به ویژه اقتصادی نظیر نظام بانکی بتوانند به رسالتهای اجتماعی خود در زمینه اشتغالزایی و افزایش تولید به خوبی عمل کنند به اجرای تفکر بسیجی جامه عمل پوشانده اند.

تقوی نژاد اظهار داشت: با حاکمیت مدیریت جهادی در بانک سپه، کلیه مدیران و کارکنان در راستای کمک به تحقق توسعه اقتصادی در راستای برنامه های ریاست محترم جمهوری و ایجاد زمینه زندگی شرافتمدانه برای هموطنان گامهای اساسی برداشته است.

 

* الگو برداری بسیج از عاشورا

مدیرعامل بانک سپه کار و تلاش زیاد، پیشرو در کمک به نیازمندان و عمل گرا بودن را خصیصه های بسیجیان برشمرد و گفت: آنهایی که با تفکر بسیجی کار می کنند باید بدون در نظر گرفتن سطح و نوع مسئولیت ، وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند تا ضمن الگو بودن برای دیگران زمینه سپردن مسئولیت های بزرگتر به خود را فراهم کنند.

وی با بیان این مطلب که تلاش و انجام جهادی کارها وظیفه همه ماست افزود: بسیج با پیام و الگو برداری از عاشورا شروع شد و تاکنون ادامه داشته است و این وظیفه ماست با بسیجی کار کردن و پاسداری از آرمانهای آن تا آخر حسینی بمانیم.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب