امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 6403 تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۴:۴۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

عرضه محصولات جدید فناپ در نمایشگاه تلکام2014

خبرایران :هلدینگ فناپ در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2014) شرکت کرده و میزبان بازدیدکنندگان این نمایشگاه است.
عرضه محصولات جدید فناپ در نمایشگاه تلکام2014

به گزارش خبرایران، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام هر ساله به منظور معرفی توان و پتانسیل کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود. هلدینگ فناپ نیز با توجه به دارا بودن نقش و جایگاهی مهم در این صنعت و همچنین برای آشنایی بیشتر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردها و توانمندی های خود در این نمایشگاه شرکت کرده است.
ارتقاء دانش فناوری و تبادل اطلاعات، معرفی آخرین دستاوردها و پیشرفت های ایران، ارتقاء سطح مبادلات تجاری، آشنایی شرکت کنندگان با آخرین دستاوردهای پژوهشی، تشویق و ترغیب تولیدکنندگان برای رقابت هدفمند در این عرصه و ایجاد فضا برای ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را می توان از اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست.
هلدینگ فناپ با محصولات جدیدی مانند پیکو(ارائه خدمات فروش اینترنتی با استفاده از فناوری های همراه)، سیناپس(تحولی در شیوه پرداخت با استفاده از شناسه) و باران(خدمات نوین اپراتور مجازی) در این نمایشگاه حاضر شده است و غرفه این شرکت در سالن 8 و 9 نمایشگاه بین المللی، پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.
لازم به ذکر است پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام 2014 از تاریخ 14 الی 17 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب