امروز: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ [2021/09/21]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56145 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران اعلام کرد؛

شهرآفتاب تبدیل به قطب نمایشگاه های منطقه خواهد شد

خبرایران : سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: ظرفیت‌های نمایشگاه شهرآفتاب کم نظیر است و این مجموعه باید به قطب نمایشگاهی منطقه تبدیل شود.
شهرآفتاب تبدیل به قطب نمایشگاه های منطقه خواهد شد

به گزارش خبرایران به نقل از پایگاه خبری معاونت مالی و اقتصاد شهری نشست بررسی وضعیت مجتمع نمایشگاهی شهرآفتاب با حضور ابوالفضل فلاح سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری و محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب، معاونین و مدیران این مجموعه برگزار شد.

در ابتدای این نشست قادری، با ارائه گزارش عملکرد ۵ ساله نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، به چگونگی کم و کیف برگزاری نمایشگاه ها در شهرآفتاب پرداخته، چالش ها و راهکارهای پیش روی این مجموعه در جهت رونق آن را نیز بیان داشت.

وی در ادامه ضمن اشاره به استراتژی های سه گانه این مجموعه، تصریح کرد: انتقال نمایشگاه های پرمخاطب از تهران به شهرآفتاب، تبدیل شهرآفتاب به شهر نمایشگاهی و ایجاد منطقه آزاد اقتصادی سه استراتژی هستند که قلب تپنده مجموعه محسوب می شود و تنها راه رونق بخشی به نمایشگاه شهرآفتاب، اجرایی کردن این سه استراتژی است.

در ادامه این نشست معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران ضمن استقبال از استراتژی های تعیین شده برای شهرآفتاب گفت: برای تبدیل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب به قطب منطقه ای نمایشگاه ها برنامه مفصلی داریم و با تمام قوا در جهت اجرایی شدن این برنامه ها پیش خواهیم رفت.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب