امروز: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ [2021/09/21]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 56090 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۴:۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

همزمان با روز ملی سینما؛

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» منتشر شد

خبرایران : فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» با موضوع همزیستی با كرونا و تأثیر این ویروس در تغییرات شیوه و سبک زندگی مردم، همزمان با روز ملی سینما منتشر شد.
فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» منتشر شد
به گزارش خبرایران از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20»، این رویداد مردمی و مستقل در سطح ملی و با ایجاد انگیزه و رقابت خلاقانه به مفاهیم جدید در آداب و رسوم، كار، معیشت و اهمیت حقوق شهروندی می پردازد. 
از جمله اهداف این جشنواره می‌توان به پایداری اجتماعی، اهمیت به رفتارهای جمعی و توجه به كسب و كارهای آسیب دیده در دوران كرونا، آموزش حقوق شهروندی و احترام به انسان، كودكان و سالمندان، محیط زیست و احترام به طبیعت اشاره کرد.
كشف ایده ها و استعدادهای درخشان مردمی و معرفی استعدادهای فیلمسازان كوتاه، فرهنگ سازی، تقدیر از كادر درمان و پزشكی و تجلیل از شهدا و قهرمانان سلامت از دیگر اهداف این رویداد فرهنگی هنری است. 
جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» اولین جشنواره آنلاین سینمایی در کشور است که دومین دوره آن در دو بخش داستانی و سینما شعر برگزار خواهد شد. همچنین جایزه بهترین فیلم به اثری که بیشترین استقبال را در نمایش آنلاین به خود اختصاص داده باشد تعلق می‌گیرد. 
ثبت اثر در دبیرخانه آنلاین سایت جشنواره آغاز شده و تا 20 آبان ماه 1400 مهلت ارسال اثر برای متقاضیان وجود دارد.
بر اساس فراخوان این رویداد، حداکثر مدت زمان آثار ارسالی در همه بخش‌ها ۴ دقیقه است. فیلمنامه‌های ارسالی در بخش سینماشعر باید در قالب pdf و حداکثر در ۶ صفحه به صورت کامل باشد.
علاقه‌مندان برای اطلاع از جزییات نحوه شرکت آثارشان در این رویداد می توانند به سایت جشنواره به نشانی  http://selfie20shortfilmfestival.com/ مراجعه و فرم تقاضای شرکت را تکمیل کنند.

 

بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب