امروز: پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ [2021/04/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 54209 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حسین منصوری خبرداد؛

جشنواره اینوماین 3 نیمه نخست امسال برگزار می شود

خبرایران : مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) از برگزاری جشنواره اینوماین 3 در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این رویداد با هدف شناسایی و جذب تیم‌های استارت‎آپی حوزه صنایع معدنی در نیمه نخست سال آینده برگزار می شود.
جشنواره اینوماین 3 نیمه نخست امسال برگزار می شود
مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) از برگزاری جشنواره اینوماین 3 در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این رویداد با هدف شناسایی و جذب تیم‌های استارت‎آپی حوزه صنایع معدنی در نیمه نخست سال آینده برگزار می شود.
حسین منصوری افزود: مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران طی سال های گذشته، دو جشنواره موفقیت آمیز "اینوماین" یک و ۲ را با هدف حمایت از کسب وکارهای نوپا و تسهیل گیری برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور معدن و صنایع معدنی برگزار کرد.
وی گفت: در حال حاضر پنج استارت‌آپ در این مرکز مستقر شدند. این پنج استارت‌آپ از بین ۳۰ ایده پذیرفته شده از ۲۴۱ طرح ارائه شده به جشنواره اینوماین ۱ و ۲ انتخاب شده‌اند.
مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به ماموریت های این مجموعه توسعه ای، ادامه داد: "افزایش خوداتکایی در فناوری و ساخت داخل تجهیزات معدن و صنایع معدنی" اولویت ایمینو است.
منصوری عنوان کرد: قرار است با استفاده از توان دانشگاه‌ها، مراکز علمی، تحقیقاتی و شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپی، شناسایی و راهبری تیم‌های استارت‌آپی جدید انجام و وضعیت تیم‌های استارت‌آپی موجود، در سامانه ایمینو عملیاتی شود.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب