امروز: پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ [2021/04/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 54181 تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۹:۱۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

در بازدید مدیرعامل صنایع شیر ایران با همکاران شرکت بازرگانی اعلام شد:

توسعه بازارهای صادراتی اوراسیا استراتژی پگاه

خبرایران : توسعه بازارهای صادراتی در اوراسیا، یکی از اهداف اصلی شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران، در سال ۱۴۰۰، است.
توسعه بازارهای صادراتی اوراسیا استراتژی پگاه
به گزارش خبرایران به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران در دیدار نوروزی با همکاران شرکت بازرگانی، با اعلام این مطلب، افزود: کسب عنوان صادر کننده ممتاز برای دومین بار و شکستن رکورد صادرات، موید عملکرد مطلوب سال گذشته شرکت، بوده است.
وی افزود: صادرات و فروش داخلی، نکات حائز اهمیتی است و بخش اعظم بودجه در نظر گرفته شده شرکت صنایع شیر ایران در سال جاری که در نوع خود بی نظیر است، با عملکرد مطلوب شرکت بازرگانی، محقق می‌شود.
یغمور قلی‌زاده مدیرعامل شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران نیز گفت: با توجه به شرایط و مشکلات موجود صادرات در ایام کرونا، با برنامه ریزی و همت عالی همکاران شرکت، از تهدیدها فرصت ساخته و عملکرد مطلوبی را برای شرکت به‌ویژه در نیمه سال ۹۹، ثبت کردیم. 
وی تاکید کرد: موانع و مشکلات پیش روی صادرات نیازمند توجه ویژه و خاص است و حفظ کیفیت محصولات تولیدی، تصمیم گیری به موقع از جمله نکاتی است که مدیران ارشد بایستی در این حوزه مد نظر قرار دهند.
گفتنی است، در این جلسه، معاونان شرکت بازرگانی نیز، نظرات خود را بیان کردند.
بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب