امروز: شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ [2021/04/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 53864 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۸:۵:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

دریافت جایزه تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی توسط شهرداری منطقه 5

خبرایران : سید مصطفی شریفی پور سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 5 گفت: اداره آموزش و توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 5 موفق به دریافت جایزه تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی در سطح تقدیرنامه شد.
دریافت جایزه تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی توسط شهرداری منطقه 5
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، سید مصطفی شریفی پور سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 5 گفت:چند منطقه از شهرداری تهران از طرف اداره کل برنامه ریزی و آموزش موظف شدند تا در تعالی توسعه و آموزش منابع انسانی در سطح تقدیرنامه شرکت کنند.
شریفی پور افزود: با توجه به اقدامات موثر اداره آموزش و توسعه منابع انسانی شهرداری این منطقه در حوزه آموزش و توسعه، پس از ارزیابی های صورت گرفته ،موفق به دریافت جایزه تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی در سطح تقدیرنامه شدیم.
وی افزود: این جایزه پس ازبرگزاری هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی در روز 14 بهمن توسط انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران به اداره آموزش و توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 5 اهدا شد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب