امروز: پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ [2021/04/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 53857 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

بازدید مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ما از مناطق زلزله زده شهرستان سی سخت

خبرایران : مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ما به همراه تعدادی از کارشناسان فنی و ارزیابان رسیدگی به خسارت از مناطق زلزله زده شهرستان سی سخت بازدید کرد .
بازدید مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ما از مناطق زلزله زده شهرستان سی سخت
به گزارش خبرایران از  روابط عمومی بیمه ما، در این بازدید که روزهای پنجم و ششم اسفندماه  سال جاری انجام شد، سید مهران انوری  با حضور در شهرستان سی سخت و روستاهای آسیب دیده از نزدیک در جریان  مسایل و مشکلات موجود در این مناطق قرار گرفت.
 
انوری به نمایندگی از بیمه "ما" با ابراز تأسف از وقوع این زلزله دلخراش و اظهار همدردی با بازماندگان این حادثه عنوان کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه و به دستور مدیرعامل شرکت به همراه ارزیابان رسیدگی به خسارت در منطقه حاضر شدیم تا ضمن تشکیل کارگروه کارشناسی در محل، نسبت به پرداخت به موقع خسارت به حادثه دیدگان اقدام کنیم.
 
 وی همچنین افزود: در همین راستا، کارشناسان این شرکت در محل های تعیین شده که از طریق رسانه های جمعی و گروهی مرکز استان معرفی شده اند، مستقر و آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران شدند.
 
مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه "ما" در ادامه گفت : حضور در میان مصیبت زدگان و آسیب دیدگان باعث دلگرمی و امید آنان به حیات دوباره و تلاش برای ساختن آینده خواهد بود که این مهم مورد توجه اکید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه "ما"  می باشد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب