امروز: شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ [2021/04/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 53814 تاریخ انتشار: شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حضور عضو شورای شهر تهران صورت گرفت:

رونمایی آنلاین از پانزده پلاک نامگذاری شده به نام شهدا در منطقه پنج

همزمان با اعیاد رجبیه و میلاد مسعود حضرت علی (ع) و با حضور دکتر محمدسالاری رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران و محمود کلهری شهردار منطقه پنج از پلاک نامگذاری میدان شهید زینالی و چهارده پلاک دیگر رونمایی شد.
 رونمایی آنلاین از پانزده پلاک نامگذاری شده به نام شهدا در منطقه پنج
محمدسالاری به نمایندگی از دیگر اعضای شورای شهر گفت: خرسندم که در آستانه میلاد حضرت علی(ع) و همزمان با سالروز شهادت شهید زینالی در جمع مردم محله مهران از منطقه پنج هستم تا با حضور خانواده محترم شهید از پلاک نام این میدان رونمایی و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کنیم.
 
محمودکلهری شهردار منطقه 5نیز با تبریک سیزدهم رجب المرجب گفت: دراین اعیاد فرخنده و با حضور شهروندان عزیز از پانزده پلاک مزین به نام شهدای گرانقدر در معابر،میادین،پلها و گذرهای منطقه رونمایی شد و امیدواریم در سال جاری اقدام برای نامگذاری دیگر اماکن بدون نام به اتمام برسد.
 
گفتنی ست در این آیین از چهارده پلاک نامگذاری شده به نام شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و مدافع حرم رونمایی آنلاین و میدان شهید زینالی نیز با حضور مدیران شهری نامگذاری شد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب