امروز: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ [2021/01/19]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 53259 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حجت الاسلام حسن خانی اعلام کرد؛

اهدای ۶۴ بخاری از محل موقوفات اداره ناحیه ۳ به نیازمندان/ برگزاری ویژه برنامه طرح «تبرکات فاطمی» از ۲۰ دی تا ۱۵ بهمن ماه 99

خبرایران : مسئول فرهنگی ناحیه سوم اوقاف شهر تهران گفت : ویژه برنامه طرح «تبرکات فاطمی» از ۲۰ دی ماه تا ۱۵ بهمن ماه به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) با همکاری مراکز افق بقاع متبرکه این ناحیه برگزار و در قالب تبرکات فاطمی بسته های معیشتی و بهداشتی در اختیار افراد نیازمند قرار خواهد گرفت.
اهدای ۶۴ بخاری از محل موقوفات اداره ناحیه ۳ به نیازمندان/ برگزاری ویژه برنامه طرح «تبرکات فاطمی» از ۲۰ دی تا ۱۵ بهمن ماه 99

حجت الاسلام حسن خانی مسئول فرهنگی ناحیه سوم اوقاف شهر تهران امروز سه شنبه 23 دی ماه 1399 در گفتگو با خبرایران اظهارداشت: امروز درآستانه شهادت حضرت زهرا (س) چهارمین مرحله از کمک های مومنانه انجام شد.

وی تصریح کرد: درفصل زمستان مرحله اول اهدای شال و کلاه از مرکز افق آستان امامزاده روح الله حسنی به کودکان کارانجام شد. درمرحله دوم تعداد ۸۰۰ نفر از عزیزانی که نیازمند بودند، بن ۵۰۰ هزار تومانی تهیه لباس گرم از محل موقوفات اداره ناحیه ۳ و همچنین مراکز افق و کمک های مردمی و توسط هیئت امنا و خیرین به واسطه بقاع متبرکه تقدیم نیازمندان شد.

حجت الاسلام خانی عنوان داشت : امروز سه شنبه 23 دی ماه 1399 هم چهارمین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه دربرنامه سوگواره یاس نبوی شکل گرفت و تعداد ۶۴ بخاری که از محل موقوفات اداره ناحیه ۳ تهیه شده بودند، به دست نیازمندان رسید.

وی ادامه داد: مراکز افق در بقاع متبرکه اطلاعاتی را از پیرامون بقاع خودشان و عزیزانی که گرفتار ، نیازمند و مشکلات دارند به بدست می آوردند. نیازمندانی که مشکلات زیادی دارند. ما تلاش می کنیم در چنین برنامه هایی مشکلات آنها را برطرف کنیم. امروز هم توفیق این را داشتیم که این امر شکل بگیرد و انشالله این کمک های مومنانه ادامه خواهد داشت.

مسئول فرهنگی ناحیه سوم اوقاف شهر تهران  تاکید کرد : ویژه برنامه بعدی ما طرح «تبرکات فاطمی» از ۲۰ دی ماه تا ۱۵ بهمن ماه به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) خواهد بود. در این طرح که با همکاری مراکز افق بقاع متبرکه این ناحیه برگزار می شود در قالب تبرکات فاطمی بسته های معیشتی و بهداشتی در اختیار افراد نیازمند قرار خواهد گرفت.

 

 

وی افزود : این تبرکات فاطمی در قالب کمک های مومنانه انشالله در مراکز افق بقاع متبرکه آماده خواهد شد و بدست نیازمندان خواهد رسید.

حجت الاسلام خانی درپایان سخنان خود گفت : مراسم بعدی ما در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در بقاع شاخص اداره اوقاف ناحیه ۳ برگزار خواهد شد. در امامزاده روح الله حسنی هم انشالله یک برنامه مفصلی را پیش بینی کردیم، خصوصا برای زنان سرپرست خانوار که درآن یک برنامه ویژه ای را تدارک خواهیم دید.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب