امروز: شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ [2021/02/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 52752 تاریخ انتشار: جمعه ۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

جانسون اعلام کرد؛

توافق بریگزیت «هدیه کریسمس» به انگلیسی ها است

خبرایران : نخست وزیر انگلیس در پیامش به مناسبت کریسمس توافق بریگزیت خود را "بشارت خوشحالی بزرگ" و "هدیه کریسمس" برای مردم کشورش دانست.
توافق بریگزیت «هدیه کریسمس» به انگلیسی ها است

به گزارش خبرایران به نقل از پایگاه روزنامه انگلیسی "مترو"، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس توافق بریگزیتی که رقم زد را "بشارت خوشحالی بزرگ" خواند. او گفت، این توافق هدیه ای "برای هر کسی که ممکن است در زمان ناهار خواب آور بعد از کریسمس به دنبال خواندن چیزی باشد" است.

جانسون در ویدیویی که در توئیتر منتشر کرد گفت، مردم باید بعد از آنکه شامشان را صرف کردند نگاهی اجمالی به این توافق بیندازند. او این توافق بریگزیت را "توافقی اطمینان دهنده از اول ژانویه به تجار، مسافران و همه سرمایه گذاران در کشور ما و توافقی با دوستان و شرکای ما در اتحادیه اروپا" توصیف کرد.

جانسون اظهار کرد: شما توافق که ما در 31 ژانویه رقم زدیم و مثل یک غذای "از پیش آماده شده" بود را به یاد دارید. آن غذای از پیش آماده شده تنها شروع کار بود. این توافق ضیافت اصلی پر از ماهی است. و من معتقدم  این توافق مبنای یک شراکت با ثبات و شاد و موفق با دوستانمان در اتحادیه اروپا در سالهای پیش رو خواهد بود.

جانسون قبل از انتشار این ویدیو و بعد از آنکه این توافق را قبل از جدایی نهایی انگلیس از اتحادیه اروپا در روز سال نوی میلادی به دست آورد آن را یک شروع جدید دانست.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب