امروز: شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ [2021/02/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 52190 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با ادعای تقلب در انتخابات اخیرآمریکا؛

ترامپ: بعد از پیروزی طی چند ساعت با ایران توافق می‌کنم!

خبرایران : رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با ادعای اینکه در انتخابات اخیر این کشور تقلب شده است، در ادامه خیال‌پردازی‌ها و ادعاهای واهی‌اش گفت‌ ‌که اگر پیروز شود، طی چند ساعت مقامات ایران برای انجام توافق در دفتر کار او خواهند بود.
ترامپ: بعد از پیروزی طی چند ساعت با ایران توافق می‌کنم!

به گزارش خبرایران ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد روز یک شنبه (امروز) در سخنرانی خود در ایالت جورجیا بار دیگر مدعی شد که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر در این کشور تقلب شده و در واقع او پیروز این رقابت بوده است و به همین دلیل قصد دارد  به دیوان عالی شکایت کند.

وی که تا پایان دوره ریاست‌جمهوری فعلی‌اش زمان کمی باقی مانده در بخشی از صحبت های خود گفت: اکنون خوشحال ترین افراد در دنیا سران چین هستند. بعد از آن سران ایران هستند. در چهار سال آینده طوری عمل خواهم کرد که هیچکس تاکنون نکرده است.

ترامپ با انتقاد از جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا که گفته است قصد بازگشت به توافق هسته ای را دارد، افزود: کاری که آنها (دولت بایدن) می خواهند انجام دهند این است که میلیون ها دلار به ایران پول بدهند. اما اگر من پیروز شوم در همان ساعات ابتدایی (پیروزی) مقامات ایران برای انجام توافق در دفترم خواهند بود. البته هنوز هم ممکن است این اتفاق بیفتد.

رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از این سخنرانی به خروج از توافق هسته ای و همچنین ترور سردار سلیمانی اشاره کرد و این اقدام جنایتکارانه را از دستاوردهای خود در دوران فعالیتش در کاخ سفید برشمرد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب