امروز: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 51724 تاریخ انتشار: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

همزمان با هفته بسیج اجرا می شود؛

طرح های حمایتی از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا در منطقه 2

خبرایران : فرمانده بسیج منطقه 2 گفت:برنامه های گرامیداشت هفته بسیج با محوریت حمایت از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا و تکریم خانواده شهدا برگزار می شود.
طرح های حمایتی از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا در منطقه 2
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه2 علی بیات،فرمانده بسیج  منطقه2 با اشاره به اینکه همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برنامه های فرهنگی و حمایتی  متعددی اجرا می شود گفت: بسیج در خدمت رسانی به مردم در زمان‌های مختلف آمادگی کامل داشته و از اولین روزهای شیوع کرونا در صف مقدم مقابله با این ویروس قرار داشت.
وی افزود: در همین راستا  دومین مرحله طرح برکت علوی در راستای تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت ایجاد طرح مواسات و کمک مؤمنانه همزمان با  هفته گرامیداشت بسیج  برای یاری‌ رساندن به اقشار آسیب پذیر  اجرا می‌شود.
  بیات  درادامه اجراي طرح مستاجران خدا با همكاري شوراياران و خيرين وسازمان هاي مردم نهاد محلي  و نظارت مركز خدمات اجتماعي منطقه را ازدیگر برنامه ها برشمرد و گفت: این طرح  در قالب كمك مادي و معنوي به خانواده هایی که دراثر ایپدمی کرونا  دچار مشكلات متعدد شده اند اجرا می شود.
فرمانده بسیج منطقه2  به مشاركت در مرمت خانه هاي خانواده هاي معظم شهدا اشاره کرد و گفت: به منظور تجلیل از خانواده های شهدا و خدمات رسانی به آنها، منازل فرسوده آنها بازسازی می شود.
وی غبارروبی  گلزار شهدای گمنام ، برگزاری مسابقات فرهنگی به صورت مجازی و همچنین تولید محتوا  و  کلیپ و قیلم کوتاه از  اقدامات بسيج در مسير سازندگي و اميد آفريني و خدمت رساني  در سطح كشور و انتشار در فضای مجازی ازدیگر برنامه های این هفته است.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب