امروز: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 51694 تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

شهردار منطقه یک در جلسه ستاد برفروبی ؛

درختان معابر شهری برای بارش های زمستانی آماده می شوند

خبرایران : درختان معابر شهری منطقه یک و محورهای اصلی ولیعصر(عج)،شریعتی،نیاوران با پایش، شناسایی و رفع نقاط خطرآفرین برای فصل زمستان آماده سازی می شوند.
درختان معابر شهری برای بارش های زمستانی آماده می شوند
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه در بازدید از سایت های برفروبی که با حضور مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست و شهرداران نواحی دهگانه شمال تهران برگزار شد بر آمادگی حداکثری در مواجهه با بارش های احتمالی و تدابیر لازم جهت جلوگیری از آسیب درختانی که در وضعیت ویژه قرار دارند، تاکید کرد.
 
وی با اشاره به درختان واقع شده در باغ های خصوصی افزود: با هماهنگی های لازم درمورد هرس باغ های خصوصی، به شهروندان کمک رسانی شود تا در زمان بارش ها با مشکل و حادثه ای در این زمینه مواجه نشویم.
 
موسوی گفت : انهار روباز و روبسته برای هدایت آبهای سطحی از شریان های اصلی منطقه هستند و نیاز است لایروبی مستمر آنها با نظارت بیشتر  به ویژه در خیابان های اصلی، انجام شوند و  بررسی وضعیت  حوضچه های رسوبگیر  در خرگوش دره، امتداد جمشیدیه و دربند نیز  حایز اهمیت است.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب