امروز: چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ [2021/02/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 51498 تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

رئیس جمهور آمریکا در ادامه توئیتهایش ادعا کرد؛

ایالتهای زیر سوال رفته باید فورا در ردیف ایالتهای محل پیروزی ترامپ قرار بگیرند/ بایدن پیروز نشد و با اختلاف زیاد شکست خورده / ۲.۷ میلیون رای مرا حذف کرده اند

خبرایران : رئیس جمهور آمریکا در ادامه توئیتهایش درباره ادعای وقوع تقلب در انتخابات این کشور مدعی شد که سیستم رای گیری ۲.۷ میلیون رای او را پاک کرده است.
ایالتهای زیر سوال رفته باید فورا در ردیف ایالتهای محل پیروزی ترامپ قرار بگیرند/ بایدن پیروز نشد و با اختلاف زیاد شکست خورده / ۲.۷ میلیون رای مرا حذف کرده اند

به گزارش خبرایران ، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: سیستم رای گیری دامینیون ۲.۷ رای به ترامپ را در سراسر کشور پاک کرده است. تحلیل داده ها نشان می دهند در پنسیلوانیا ۲۲۱۰۰۰ رای از ترامپ به بایدن تغییر پیدا است. ۹۴۱۰۰۰ رای به ترامپ پاک شد. ایالتهایی که از سیستم های رای گیری دامینیون استفاده کردند ۴۳۵۰۰۰ رای را از ترامپ به بایدن تغییر دادند.

 سیستم دامینیون یک سیستم ثبت آرا و برگرفته از نام یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه فروش سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مربوط به رأی‌دهی الکترونیکی است که ترام مدعی است ۲.۷ میلیون رأی او را حذف کرده است.

ترامپ همچنین در جدیدترین توئیتش نوشت: ایالتهای زیر سوال رفته باید فورا باید در ردیف ایالتهای محل پیروزی ترامپ قرار بگیرند. بایدن پیروز نشد، او با اختلاف زیاد شکست خورد.

ترامپ پیشتر نیز در توئیتی نوشت که فاصله آرایش با بایدن در ایالت آریزونا از ۲۰۰۰۰۰ به ۱۰۰۰۰ رای کاهش یافته است. او ادعا کرد: اگر بتوانیم همه آرای آریزونا را بازشماری کنیم به آسانی در این ایالت پیروز خواهیم شد.

ترامپ مدعی شد که آرایش به اکنون به عدد ۷۳ میلیون رسیده است.

او همچنین در توئیت دیگری به رسانه فاکس نیوز که قبلا رسانه محبوبش بود حمله کرده و وضعیت اقبال مردم به این رسانه را بد خواند.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب