امروز: شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ [2021/02/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 51479 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مجری فاکس‌نیوز منتشر کرد؛

مرده ها نیز در انتخابات 2020 آمریکا رای داده‌اند

خبرایران : یکی از مجری‌های شبکه خبری فاکس نیوز در سخنانی مدعی شد که حتی اشخاص متوفی هم در انتخابات سوم نوامبر مشارکت داشته و رای داده‌اند.
مرده ها نیز در انتخابات 2020 آمریکا رای داده‌اند

به گزارش خبرایران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گرچه جو بایدن خود را پیروز انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر در آمریکا می‌داند، دونالد ترامپ اما با طرح ادعاهای تقلب انتخاباتی او را به چالش کشیده است.

توکر کارلسن، مجری شبکه خبری فاکس نیوز فهرستی از شهروندان آمریکایی را در برنامه تلویزیونی خودش نشان داد که به گفته او اکنون مرده‌اند اما در انتخابات سوم نوامبر رای داده‌اند. او گفت: احتمالا به بایدن رای داده‌اند. مساله این است که شما واقعا نمی‌توانید بفهمید که چه کسی رای داده است.

کارلسن گفت: دموکرات‌ها به طور کلی سبکی که ما در این انتخابات رای داده‌ایم، تغییر داده‌اند. سیستم ما هیچگاه تا این حد نامنظم نبوده و هیچگاه تا این حد مستعد دستکاری قرار نگرفته بود.  

کاربران شبکه اجتماعی توییتر هم به این اظهارات واکنش نشان داده‌اند. یکی از کاربران نوشته است: توکر کارلسن فهرست بلندی از افراد مرده‌ای را دارد که در شب انتخابات رای داده‌اند.

کاربر دیگری نوشت: واقعا عجیب است که چطور افراد فوت شده در ایالت جورجیا رای داده‌اند. برنامه توکر کارلسن را ببینید. چرا هیچ رسانه دیگری در این رابطه گزارش نمی‌دهد. قابل باور نیست.

مجری شبکه خبری فاکس نیوز از رسانه جریان اصلی بابت "واگذاری کامل به ریاست جمهوری جو بایدن" و عدم پوشش تقلب‌های انتخاباتی انتقاد کرد و گفت که آنها این کار را "عامدانه" انجام می‌دهند.  

کارلسن مدعی شد که این تقلب ادعایی در انتخابات با رای‌گیری پستی تسهیل شده است. او توضیح داد: افراد فوت شده تمایل بیشتری به رای دادن پیدا می‌کنند، آن هم زمانی که شما شرایط را برای آنها تسهیل کنید. بهانه این کار کووید ۱۹ بود. یادتان هست که می‌گفتند ما برای سلامت عمومی رای‌گیری پستی می‌خواهیم؟ ما هیچ انتخابی نداشتیم! این یک فوریت بهداشت عمومی بود! تاثیر این کار ترغیب تقلب بود.  

او به عنوان نمونه به ایالت نوادا اشاره کرد که برگه رای برای تمام رای‌دهندگان ثبت نام شده در این ایالت ارسال شده بود؛ چه کسانی که درخواست داده بودند، چه کسانی که درخواست نداده بودند. و دیگر اینکه بیش از ۴۰ هزار فرد ثبت نامی از ۱۰ سال پیش هیچ نوع به روز رسانی نداشته‌اند.

کارلسن گفت، تصور می‌کند این برگه‌ها به دست افراد مرده رسیده باشد و شخص دیگری آنها را پست کرده باشد. به گفته مجری فاکس نیوز، با این حال ادعاهایی مبنی بر تقلب انتخاباتی می‌تواند دردسر زیادی ایجاد کند.  

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب