امروز: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 51062 تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

طی نیمه نخست سال جاری صورت پذیرفت ؛

13800 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در استان تهران

خبرایران : معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون به 13800 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی این بانک در استان تهران در نیمه نخست سال جاری اشاره نمود.
13800 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در استان تهران

ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان تهران اظهار داشت: استان تهران به عنوان مهم‌ترین قطب اقتصادی و اجتماعی کشور، سهمی در حدود 60 درصد جریان‌های مالی و چرخه نقدینگی اقتصاد را به خود اختصاص داده است.

شیخ‌زاده عملکرد مجموعه مدیریت شعب استان تهران را مساعد ارزیابی نمود و افزود: همکاران استان در سطح مدیریتی و اجرایی راهبردهای مناسبی را در راستای بانکداری توسعه‌ای به اجرا در آورده‌اند و تلاش شده است با توجه به ابزارهای در اختیار، شاخص‌های عملکردی در حد متعادل محقق گردیده و کارنامه استان حائز انسجام خاصی در تحقق شاخص‌ها باشد.

وی با اشاره این که مطابق برنامه سطح عملیات بانکی شعب در استان تهران قابل افزایش است افزود: تسهیلات پرداختی استان تهران طی شش ماهه ابتدایی سال جاری 13800 میلیارد ریال بوده است و طی این مدت به ارزش 1377 میلیارد ریال ضمانت‌نامه صادر گردیده است.

شیخ‌زاده در ادامه نسبت مصارف به منابع در استان را در حد متعارف نظام بانکی اعلام نمود و افزود: ترکیب بهینه سپرده‌ها در حد مناسبی رعایت شده است و این شرایط موجب گردیده هزینه تمام‌شده پول در استان پایین آمده و بستر مناسبی برای بانکداری توسعه‌ای فراهم آید.

محمد شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران در این جلسه گفت: همکاران استان بر اهمیت مأموریت و نقش توسعه‌ای بانک در سطح استان واقف هستند و با آگاهی از کمبودها و برخی نقاظ ضعف در صدد هستند عملکرد بانک در استان را ارتقا بخشیده و نقش‌آفرینی بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونگران و کارآفرینان استان تهران ارتقا یابد.

امیر میرشفیعی رییس اداره کل برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک توسعه تعاون گفت: با توجه به حضور فعالین اقتصادی و شرکت‌های متعدد در استان، زمینه فعالیت بانکی و بکارگیری انواع خدمات و محصولات وجود دارد، با این حال وجود شعب متعدد نظام بانکی موجب شده رقابت بالایی در جذب منابع سپرده‌ای و افزایش سهم بازار شکل بگیرد که در این راستا لازم است روسای شعب با شناسایی صحیح مشتریان و ارائه خدمات تخصصی مطابق با نیاز مالی و بانکی جامعه هدف، شرایط مناسبی برای توسعه بازار ایجاد نماید.

در این جلسه حیدری و توکلیان معاونین استان، بختیاری رییس شعبه ملاصدرا، رزاقی رییس شعبه فاطمی، چابک رییس شعبه توحید و برخی روسای شعب دیگر استان با تبیین عملکرد شعبه خود، مطالبی را در خصوص برنامه‌های آتی و پیش‌نیازها جهت تحقق برنامه‌ها و تکالیف توسعه‌ای شعب مطرح نمودند.

 

معجون قند و عسل : قند و عسل
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب