امروز: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 51045 تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

افزایش 26 درصدی سهم فعالیت‌های ارزی بانک کارآفرین در نیمه اول سال 1399

خبرایران :فعالیت ارزی بانک آفرین در شش ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 26 درصد رشد داشته است.
افزایش 26 درصدی سهم فعالیت‌های ارزی بانک کارآفرین در نیمه اول سال 1399

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک کارآفرین، این بانک در سال 1399 در مقایسه با سایر بانک‌ها، سهم بیشتری از بازار ارزی را از آن خود کرده است و سهم 6 درصدی این بانک در مرداد 1398 برای مدت مشابه سال جاری به 11 درصد رسیده است.

بر اساس این گزارش به منظور تسهیل و تسریع ارائه خدمات ارزی به مشتریان، این مدیریت بر مبنای حجم عملکرد ارزی شعب در سال 1398، ایجاد واحدهای مستقل ارزی را در دستور کار خود قرار داده است. اولین واحد ارزی مستقل بانک کارآفرین در مهرماه سال جاری (شعبه پل رومی) آغاز به کارکرد. همچنین واحد مستقل ارزی شعبه بلوار فردوس شرق در نیمه اول آبان ماه راه‌اندازی خواهد شد.

لازم به ذکر است که بانک کارآفرین در حال حاضر انواع خدمات ارزی از جمله اعتبارات اسنادی، حوالجات ارزی، بروات اسنادی، ضمانتنامه‌‌های ارزی، تسهیلات ارزی و خرید و فروش ارز را به مشتریان ارائه می‌نماید. از سوی دیگر با عنایت به تدوین و ابلاغ برنامه دوساله و خط‌مشی جدید ارزی، این بانک مصمم به ارتقای سطح کیفی خدمات ارزی و جذب حداکثری مشتریان معتبر فعال در حوزه واردات کالا‌های اساسی و دارو می‌باشد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب