امروز: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/30]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 50901 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۱:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

محمدایمانی در گفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

محصولات دهاتی برای سیستم ایمنی بدن بسیار مفید هستند/ قهوه کاربی مختص برند دهاتی تولید و عرضه می شود

خبرایران : کارشناس صنایع لبنی گفت : محصولات لبنی دهاتی نیز به بهترین شکل ممکن با کیفت خوب و عالی منبع بسیار خوبی برای تأمین پروتئین مورد نیاز بدن است، تاجایی که کلسیم موجود در شیر و لبنیات از نرمی استخوان، کندی رشد، خرابی دندان ها در کودکان و پوکی استخوان در بزرگسالان پیشگیری می کند.
محصولات دهاتی برای سیستم ایمنی بدن بسیار مفید هستند/ قهوه کاربی مختص برند دهاتی تولید و عرضه می شود

محمدایمانی کارشناس صنایع لبنی درگفتگو با خبرنگارخبرایران درخصوص بستنی و فرآورده های محلی برند دهاتی اظهارداشت : مجموعه دهاتی محصولات متنوع لبنی وغیر لبنی دارد . انواع بستنی ها و لبنیات دراین برند تولید می شود . اما در کنار این تنوع محصولی ما درحدود یک سالی است  قهوه کاربی نیز عرضه می شود.

وی ادامه داد : قهوه کاربی به دلیل کیفیت خوب با استقبال مشتریان ما همراه بوده و از کیفیت و مزه آن راضی بوده اند ، تاجایی که فروش بالای این محصول گواهی بر کیفیت خوب ان است.

ایمانی ابرازداشت: لبنیات برای سیستم ایمنی بدن در شرایط کورونایی امروز بسیارمفید است.  خوشبختانه محصولات دهاتی نیز به بهترین شکل ممکن با کیفت خوب وعالی خود منبع بسیار خوبی برای تأمین پروتئین مورد نیاز بدن است، من اینکه کلسیم موجود در شیر و لبنیات از نرمی استخوان، کندی رشد، خرابی دندان ها در کودکان و پوکی استخوان در بزرگسالان پیشگیری می کند.

وی خاطرنشان کرد:  ماست و عسل و .. دهاتی به دلیل دارا نداشتن مواد افزودنی و نگه دارنده ، سالم و طبیعی بوده و برای  سلامتی و  نشاط و همچنین سیستم ایمنی بدن مفید است.

ایمانی تاکید کرد : خوشبختانه درفروشگاه دهاتی قسمت نسکافه و نوشیدنی های گرم هم چند وقتی است راه اندازی شده ما قهوه دهاتی را با نام کاربی داریم که مختص دهاتی بوده و درنقاط دیگر وجود ندارد وبا قیمت مناسب نسبت به بازاربه خوبی از سوی مشتریان ما تولید می شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب