امروز: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/30]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 50839 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سعید رجبی در گفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

فروشگاه های ترک سنتر به دلیل تخفیف ویژه و قیمت های مناسب از همه جای ایران مشتری دارند/ متاسفانه قدرت خریدمردم این روزها پایین آمده و ما از مردم سود کم می گیریم / هنرمندان ، ورزشکاران و مردم مشتریان ما هستند

خبرایران : مدیر فروشگاه ترک سنتر متل قو گفت : متاسفانه قدرت خرید مردم این روزها پایین آمده و ما هم در فروشگاه ترک سنتر از مردم سود کم می گیریم تا مشتریان خود را از دست ندهیم .
فروشگاه های ترک سنتر به دلیل تخفیف ویژه و قیمت های مناسب از همه جای ایران مشتری دارند/ متاسفانه قدرت خریدمردم این روزها پایین آمده و ما از مردم سود کم می گیریم / هنرمندان ، ورزشکاران و مردم  مشتریان ما هستند

سعید رجبی مدیر فروشگاه ترک سنتر( TURK Center)  متل قو درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت : مجموعه فروشگاه های ترک سنتر در 3 شعبه با تخفیفات ویژه محصولات برند روز را به مشتریان عرضه می کند.

وی تصریح کرد: مجموعه فروشگاه های ترک سنتر( TURK Center)با تخفیف های ویژه در سلمانشهر(متل قو) ، برج های قوالماس خاورمیانه، طبقه اول، واحد 112 و 113 شماره تماس : 09013058235 طبقه دوم ، واحد 97 و 98 شماره تماس : 4633216 – 0115 قرار دارند.

رجبی خاطرنشان کرد: قیمتهای فروشگاه های ما دسته مناسب است ، همین باعث جذابیت برای برای مشتریان ما شده است . تاجایی که ما مشتریانی از تهران و نقاط دیگر ایران داریم که به دلیل تخفیف وِزه و همچنین عرضه جنس درجه یک چندین بار به فروشگاه ما مراجعه می کنند و به نوعی مشتری دایمی ما می شوند.   

وی ادامه داد: متاسفانه قدرت خرید مردم این روزها پایین آمده و ما هم در فروشگاه ترک سنتر از مردم سود کم می گیریم تا مشتریان خود را از دست ندهیم . نکته مهمی که من باید اینجا گفت این است که امروز نرخ دلار بالای 30 هزار تومان شده اما ما هنوز اجناس خود با قیمت خرید قدیم یعنی روی دلار 12 هزار تومان به فروش می رسانیم.

رجبی ابرازداشت : اجناس ما درجه یک هستند و برای همه نوع مشتری کفش و پوشاک مناسب داریم. مثلا برای مشتریان بالای 100 کیلوگرم کفش ، شلوار و حتی کاپشن داریم.  

وی ادامه داد: سعی می کنیم از جنس های درجه یک ایرانی و پارچه درجه یک استفاده کنیم . ضمن اینکه جنس خوب با هر نوع قیمتی داریم وتا 6 ماه پس از فروش هم گارانتی اجناس داریم جنس فروخته شده در صورت عدم رضضایت مشتریان  پس گرفته شده و پول برگرداننده یا جنس فروخته شده عوض می شود. به هرحال تلاش ما برآورده کردن نظر مشتری است .

رجبی عنوان داشت: ما از همه اقشار جامعه مثل هنرمندان و ورزشکاران هم مشتری خاص خودمان را از تهران و سایر نقاط کشور داریم  و تخفیفات ویژه ای را نیز در نظر گرفته ایم.

وی در پایان سخنان خود گفت: مشتریان ما با توجه به شرایط کرونایی که امروز وجود دارند می توانند اجناس خود را از هرجای کششورمان که دوست دارند سفارش دهند و ما اجناس را بدون دریافت هزینه ای رایگان ارسال می کنیم.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب