امروز: پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ [2020/10/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 50744 تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

هیات انتخاب آثار مستند جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

خبرایران : بابک بهداد، زینب تبریزی، مهدی قربان‌پور، معین کریم‌الدینی و فریدون نجفی به عنوان اعضای هیات انتخاب آثار بخش مستند، سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را همراهی می‌کنند.
هیات انتخاب آثار مستند جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند
به گزارش خبرایران از  ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، اعضای هیات انتخاب آثار مستند این رویداد سینمایی متشکل از بابک بهداد، زینب تبریزی، مهدی قربان‌پور، معین کریم‌الدینی و فریدون نجفی معرفی شدند.
 
بابک بهداد متولد سال ۱۳۵۲ در تهران، کارگردان و تهیه کننده سینماست. او در حال حاضر نایب رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند است.
 
زینب تبریزی دانش‌آموخته رشته تدوین در مقطع کارشناسی از دانشکده سینما و تئاتر ایران، فعالیت فیلمسازی خود را از سال ۸۵ با ساخت فیلم‌های کوتاه و تجربی آغاز کرد. وی موفق به کسب جوایز متعددی در مقام کارگردان در سینمای مستند شده است.
 
مهدی قربانپور مستندساز و متولد ۱۳۵۸ در بابل است. او از سال ۸۳ عضو انجمن مستند سازان سینمای ایران است.
 
معین کریم الدینی متولد ۱۳۵۸ در سیرجان و دانش آموخته کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه صداوسیما است. این مستندساز موفق به دریافت جوایز متعدد داخلی و خارجی شده است.
 
فریدون نجفی نویسنده و کارگردان و متولد ۱۳۵۶ در کوهرنگ است. او فارغ‌ التحصیل سینما با گرایش کارگردانی از دانشگاه هنر و عضو آکادمی علوم و فنون سینمایی آسیاپاسیفیک استرالیا است. اغلب آثار داستانی و مستند وی در جشنواره‌های معتبر ملی و بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته و جوایز متعددی را نیز کسب کرده است.
 
سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی ۷ تا ۱۳ آبان برگزار می شود. نشانی سایت جشنواره www.iycs.ir است.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب