امروز: پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ [2020/10/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 50733 تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

واکنش ستاره پرتغال و یوونتوس به انتقادات ؛

رونالدو : هیچ کدام از پروتکل های بهداشتی را زیر پا نگذاشته ام / شایعات نقض پروتکل های بهداشتی توسط من یک دروغ محض است

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی یوونتوس می‌گوید که هیچگونه پروتکل بهداشتی را نقض نکرده است.
رونالدو : هیچ کدام از پروتکل های بهداشتی را زیر پا نگذاشته ام / شایعات نقض پروتکل های بهداشتی توسط من یک دروغ محض است

به گزارش خبرایران ، چند روز پیش و قبل از دیدار تیم ملی پرتغال مقابل سوئد در لیگ ملت های اروپا بود که فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرد کریستیانو رونالدو به ویروس کرونا مبتلا شده است. با این حال ستاره پرتغالی ترجیح داد که به تورین بازگردد تا دوران قرنطینه را در این شهر پشت سر بگذارد.

در این بین اما گفته شد که کریستیانو رونالدو به قوانین مربوط به قرنطینه احترام نگذاشته و به نوعی آنها را زیر پا گذاشته است؛ موضوعی که درباره برخی دیگر از بازیکنان یووه نیز به گوش رسید. رونالدو اما در یک لایو اینستاگرامی به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: " می بینید که حال من کاملاً خوب است. علائم مریضی در من مشاهده نمی شود و شب گذشته نیز به راحتی خوابم برد. از همه شما به خاطر حمایت هایتان و تمام پیام هایی که برایم ارسال کردید سپاسگزارم. امیدوارم به زودی به تمرینات و زمین مسابقه بازگردم تا یک بار دیگر از زندگی کردن لذت ببرم.

حالا در تورین دوران قرنطینه را پشت سر می‌گذارم و باید بگویم که دیگر افراد خانواده در قسمت دیگری از خانه هستند و هیچ ارتباطی بین ما برقرار نیست.

 رونالدو در ادامه گفت: من تمام زمان خود را در خانه سپری می‌کنند و حالا نیز در حال آفتاب گرفتن هستم. باید بگویم که به همه پروتکل های بهداشتی اعلام شده احترام می‌گذارم و هیچ کدام از آنها را زیر پا نگذاشته ام. شایعات نقض پروتکل های بهداشتی توسط من یک دروغ محض است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب