امروز: شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ [2020/10/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 50720 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

در مراسم تکریم سالمندان شاخص منطقه 19 تأکید شد:

سالمندان سرمایه هاي ارزشمند جامعه و خانواده ها هستند

خبرایران : شهردار منطقه 19 در دیدار با سالمندان شاخص منطقه با اهدای لوح از آنان تقدیر کرد.
سالمندان سرمایه هاي ارزشمند جامعه و خانواده ها هستند
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این دیدار علی توکلی شهردار منطقه سالمندان را سرمايه هاي ارزشمند جامعه و خانواده ها دانست و خواستار مراقبت هرچه بیشتر این اقشار از سلامتی خود در  ایام شيوع ویروس كرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک بویژه در اماکن عمومی شد.
او ادامه داد: خانواده های ایرانی به دلیل اعتقادات مذهبی اهميت ويژه اي برای منزلت سالمندان  قائل هستند و حضور آنان را در کانون گرم خانواده نعمتی بزرگ دانست.
توکلی با اشاره به نقش اين اقشار در به ثمر نشستن انقلاب و نيز دوران جنگ تحميلي بر انتقال ارزش ها و خاطرات این نسل و فداكاري هاي آنان به نسل جديد تاكيد كرد.
این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت 15 کانون سالمند در این منطقه اشاره و بیان کرد: در مجموع بالغ بر 300 نفر سالمند با عضویت در این کانون ها از خدمات مختلف آموزشی، فرهنگی، فراغتی ،حمایتی و غربالگری در طول سال  بهره مند می شوند.
در این برنامه از 4 سالمند فعال و شاخص شامل نویسنده، قاری و حافظ قرآن، پژوهشگر مسائل دیابت و دبیر منطقه ای کانون سالمندان به پاس فعالیت اجتماعی در دوره سالمندی زندگیشان تقدیر شد.
ضمن اینکه به مناسبت این هفته از دبیران کانون سالمندان در محلات منطقه با حضور در مقابل محل سکونت آنها تقدیر خواهد شد.
بر اساس این گزارش در این مراسم حسن آخوندی شاعر آیینی کتاب شعر خود با عنوان دلباختگان را به شهردار منطقه اهدا کرد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب