امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 5049 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲:۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سازمان وظیفه عمومی ناجا:

کارت معافیت از خدمت ۲ فوتبالیست باطل شد

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: در پی اثبات تخلف دو تن از فوتبالیست‌ها در دریافت کارت‌های معافیت از خدمت، این سازمان کارت معافیت این افراد را باطل کرد.
کارت معافیت از خدمت ۲ فوتبالیست باطل شد

به گزارش خبرایران به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی انتشار اخباری از سوی برخی از اصحاب رسانه مبنی بر «مبهم بودن وضعیت خدمتی برخی از بازیکنان فوتبال»، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: بررسی های به عمل آمده حاکی از آن است که تاکنون کارت معافیت از خدمت دو نفر از بازیکنان فوتبال به دلیل فاقد اصالت بودن مدارک تهیه شده توسط بازیکنان مذکور و ارائه آن به این سازمان، باطل شده و چنانچه در بررسی های تکمیلی مشخص شود که مدارک سایر بازیکنان نیز فاقد اعتبار است، قطعا با بازیکنان متخلف و سایر افراد یا سازمانهایی که در این زمینه دخالت داشته اند، وفق قوانین و مقررات برخورد می شود.

شایان ذکر است؛ تخلفات صورت گرفته هیچ گونه ارتباطی با سازمان وظیفه عمومی ناجا نداشته و این سازمان ضمن ابطال کارتهای معافیت از خدمات صادر شده برای بازیکنان مورد بحث، در خصوص اعزام آنان به خدمت سربازی اقدام خواهد کرد. همچنین تا زمان به نتیجه رسیدن بررسی‌های این سازمان، اعتبار کارت‌های معافیت دیگر بازیکنان مورد اشاره به قوت خود باقی است.

 

این اطلاعیه می‌افزاید: در سال گذشته براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با فدراسیون فوتبال مقررشد تا برای جلوگیری از به کارگیری بازیکنانی که وضعیت خدمتی آنان مشخص نشده، قبل از انعقاد قرارداد با فوتبالیست‌ها، وضعیت خدمتی آنان از سازمان وظیفه عمومی استعلام شود که در این راستا انتظار می‌رود فدراسیون مذکور برای جلوگیری از بروز هرگونه اتفاقات مشابه، تعامل بیشتری با این سازمان به عمل آورند.

 

از آنجا که هر گونه اظهارنظر در این خصوص می‌بایست مستند به بررسی‌های صورت گرفته و لزوما توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا باشد لذا بهتر است به منظور حفظ حیثیت افراد از پخش شایعات و دامن زدن به موضوع جلوگیری و از هرگونه پیش داوری در این زمینه پرهیز شود.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب