امروز: جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ [2020/10/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 50174 تاریخ انتشار: شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حضور معاون رییس جمهور؛

افتتاح طرحهای فولادگستر آتناوکوشاب غرب باتسهیلات بانک صنعت ومعدن

خبرایران : با تسهیلات بانک صنعت و معدن، طرح های فولاد گستر آتنا و کوشاب غرب با حضور معاون رییس جمهور افتتاح شد.
افتتاح طرحهای فولادگستر آتناوکوشاب غرب باتسهیلات بانک صنعت ومعدن
به گزارش خبرایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، طرح فولاد گستر آتنا در سال ۱۳۹۲ در زمینی به مساحت ۵۷ هزار مترمربع واقع در شهرک صنعتی شباب شهرستان چرداول در استان ایلام احداث گردید. این طرح در حوزه صنایع فولادی و تولید مقاطع فولادی (HSS) با ظرفیت تولید ۴۵۰ هزار تن مشغول به فعالیت می باشد.

موضوع مشارکت بانک صنعت و معدن، تأمین مالی طرح فولاد گستر آتنا از محل منابع صندوق توسعه ملی کشور به میزان یک میلیارد و ۷۴۷ میلیون روپیه هند و نیز از محل منابع داخلی بانک به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال و ۲۵۰ میلیارد ریال از محل منابع بند الف تبصره ۱۸ می باشد که برای ۸۵ نفر به صورت مستقیم و ۱۳۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی ایجاد خواهد کرد.

واحد کوشاب غرب نیز در سال ۱۳۹۰ در شهرک صنعتی شباب واقع در شهرستان چرداول استان ایلام احداث گردید که در حوزه صنایع غذایی با ظرفیت تولید ۱۵۰ هزار تن در زمینه تولید انواع نوشیدنی و ماءالشعیر مشغول به فعالیت می باشد.

موضوع مشارکت بانک صنعت و معدن جهت تأمین مالی طرح شرکت کوشاب غرب از محل منابع صندوق توسعه ملی کشور به میزان ۹ هزار و ۵۶۰ یورو و نیز از محل منابع داخلی بانک به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال است که حاصل آن اشتغالزایی برای ۹۰ نفر به طور مستقیم خواهد بود.

لازم به ذکر است، مبلغ ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه درگردش جهت تأمین منابع تولید آزمایشی در اختیار شرکت قرار گرفته است و مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه درگردش از محل منابع بند الف تبصره ۱۸ جهت این طرح، تصویب و در مرحله انعقاد قرارداد می باشد

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب